Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.06.2015

Порядок денний на 25 червня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 червня 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

Розділ перший


1. Про розгляд справи про адміністративне правопорушення. 

 

2. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, виданих:

ПАТ «КИЇВГАЗ»;

ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ». 

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ»;

ДП «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ІНТЕР ГАЗ»;

ПП «УКРБІЗНЕСКОНСАЛТІНГ»;

ТОВ «ОКЕНІТ». 

 

5. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «УКРТЕПЛО ЗАКАРПАТТЯ»;

ТОВ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»;

ТОВ «МІНЕКОМ»;

ТОВ «ДНІПРОУКРЕНЕРГО».

 

6. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АКВАРЕСУРС-1»;

ТОВ «РЕСУРСЕКОЕНЕРГО»;

ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

ТОВ «ТІС ЕКО»;

ПРИВАТНО-ОРЕНДНОМУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНСЬКИЙ ТЕПЛИЧНИЙ КОМБІНАТ».

 

7. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, виданих ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

 

8. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ «ЦЕНТРОГАЗ».

 

9. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Сумиобленерго»;

ПАТ «Миколаївобленерго»;

ДП «Регіональні електричні мережі».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності  з  постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ:

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Одесагаз»;

ПАТ «Харківміськгаз».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

 

12. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії:

ДП «Криворізька теплоцентраль»;

КП «Вінницяоблтеплоенерго»;

КП по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради.

 

13. Про припинення процедури  розгляду порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії:

КП ТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

КП ТМ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ТЕРНОПІЛЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

14. Щодо схвалення інвестиційних програм газотранспортного та газозберігаючого підприємства ПАТ «Укртрансгаз» на 2015 рік.

 

15. Щодо схвалення Інвестиційної програми газорозподільних підприємств на 2015 рік:

ПАТ «Київгаз»;

ДП «Кременецьке УПРГ»;

ПАТ «Маріупольгаз».

 

16. Про перегляд та встановлення тарифів у зв'язку із відокремленням функцій транспортування, розподілу та постачання природного газу на виконання вимог статті 16 «Відокремлення функцій транспортування, розподілу та постачання природного газу» Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу»:

- тарифу на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз»;

- тарифів на постачання природного газу за регульованим тарифом для новостворених газопостачальних підприємств, які отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом з 01.07.2015 року;

- тарифів на транспортування природного газу розподільними трубопроводами;

- загального тарифу на транспортування природного газу, середньозваженого тарифу на транспортування природного газу розподільними трубопроводами, середньозваженого тарифу на постачання природного газу.

 

17. Про перегляд тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами ПАТ «Укртранснафта».

 

18. Про коригування тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок.

 

19. Про перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

20. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію.

 

21. Про перегляд тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Ташлицькою ГАЕС та Олександрівською ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

22. Про коригування тарифу на відпуск електричної енергії ПАТ «Укргідроенерго».

 

23. Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «Поліська Енергосервісна Компанія».

 

24. Про перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2015 рік.

 

25. Про внесення змін до інвестиційних програм на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Кіровоградобленерго»;

ПАТ «Прикарпаттяобленерго»;

ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».

 

 

Розділ другий. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux