Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.11.2016

Порядок денний на 24 листопада 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 24 листопада 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з  

виробництва електричної енергії:

- ТОВ «ПФ «ЛОТУС»;

- ТОВ «СОЛАР-ФАРМ»;

- ТОВ «БІОТЕС».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОВА КОМПАНІЯ»;

- ТОВ «ПРАЙД-ЕНЕРГО»;

- КП «МОРШИНТЕПЛОЕНЕРГО».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з постачання теплової енергії ТОВ «ІТБ ГРУП».

 

4. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з постачання теплової енергії ТОВ «КОМПАНІЯ «ЕСКАДРА».

 

5. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з постачання теплової енергії ТОВ «ВЕКТОР СТАНДАРТ».

 

6. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПОДІЛЬСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

7. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на  теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з виробництва електричної енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ».

 

9 Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

 

10. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО».

 

11. Про порушення ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»:

- Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

- Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

12. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ:

Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

 

13. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

14. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «ТЕПЛО БЕРЕЗАНІ»;

- ТОВ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «УКРСПЕЦТЕПЛО»;

- ПП «ТЕПЛА ОСЕЛЯ-57»;

- ТОВ «КИЇВ ЦЕНТР»;

- ТОВ «АЛЬМЄРА»;

- ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-СОКІЛ».

 

15. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО».

 

16. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО», ТОВ «Солар Парк Підгородне» (СЕС – 3 на території м. Підгородне Дніпропетровського р-ну Дніпропетровської обл.), ТОВ «Гідроенергія – 1» (ГЕС на р. Рів у с. Демидівка на території Демидівської сільради Жмеринського р-ну Вінницької обл.)).

 

17. Про дотримання ліцензіатами з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом установленої структури тарифів у частині ремонтного фонду за три квартали 2016 року».

 

18. Про внесення змін до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

- ПАТ «Хмельницькобленерго»;

- ПАТ «Вінницяобленерго».

 

19. Про схвалення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

 

20. Про схвалення інвестиційних програм ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.

 

21. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1235.

 

22. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 травня 2016 року № 855.

 

23. Про внесення змін до Інвестиційної програми ТОВ «Рівнетеплоенерго» на 2016 рік, схваленої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 квітня 2016 року № 571.

 

24. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання енергетики України від 11 березня 2010 року № 218».

 

25. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Типового договору транспортування природного газу».

 

Розділ другий. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux