Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.09.2020

Порядок денний на 23 вересня 2020 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 вересня 2020 року о 9-30 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "АЗОВЕНЕРГОПРОЕКТ"
  • ТОВ "ГАЗ ЄВРО ТРАНС"
  • ТОВ "ЕНЕРГОІНВЕСТ"
  • ТОВ "ЕНЕРГІЯ ТГСВ"
  • ТОВ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "ЕНЕРДЖІ СОЛАР СИСТЕМС"
  • ТОВ "КК "СУВОРОВСЬКИЙ"
  • ТОВ "ФЕС ГОРОХІВСЬКА"
  • ТОВ "ФЕС КАПУСТЯНЕ"
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ВЕЗЕН"
  • ТОВ "І.ОН"
  • ТОВ "ПІВНІЧНИЙ АЛЬЯНС"
  • ТОВ "ПРОМЕНЕРДЖІ"
 4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ "ЕНЕРГОПРОМ ТРЕЙД".
 5. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 листопада 2018 року № 1382 (щодо зміни найменування).
 6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ "У.ЕНЕРЖИ".
 7. Про cхвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії".
 8. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:
  • ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"
  • ПРАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
  • АТ "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО"
 9. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" на 2020 – 2024 роки".
 10. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на 2021 – 2025 роки".
 11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ВАТ "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" на 2021 – 2025 роки".
 12. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії АТ "ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ".
 13. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09.09.2020 № 1673" (щодо встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води (без використання індивідуальних теплових пунктів) за категоріями споживачів для КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ").
 14. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми КП ВМР "ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" на 2020 рік".
 15. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО" на 2020 рік".
 16. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141" (щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2020 рік КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ").
 17. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:
  • КП "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ" (м. Кам’янець-Подільський)
  • ЛКСП ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
 18. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2020 рік:
  • КП "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  • КП "КАМ’ЯНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
 19. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2020 рік:
  • КП БМР Київської області "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
  • КП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ"
 20. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ" на 2020 рік.
 21. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2708" (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ").
 22. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ПІ ЕН ЕЙЧ ТЕРНОПІЛЬ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ФЕС ГОРОХІВСЬКА"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "АЛЬТЕР-ЕНЕРГО-ДЕВЕЛОПМЕНТ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ГОРОДОЧЧИНИ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ФЕС КАПУСТЯНЕ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "АВТОЕНЕРГІЯ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "СУВОРОВСЬКИЙ"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "СОЛАР СКАЙЛАЙН" (СЕС Вінницька обл., Липовецький р-н, с. Росоша, вул. Шевченка, б/н (кадастровий номер земельної ділянки 0522285600:04:000:0438))
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 01.08.2020 № 1497" (у частині встановлення "зеленого" тарифу та надбавки до "зеленого" тарифу ТОВ "ПІ ЕН ЕЙЧ ТЕРНОПІЛЬ" (СЕС Тернопільська обл., Зборівський р-н, Гукалівська с/р, вул. Центральна, 49 (за межами населеного пункту), ТОВ "ФЕС ГОРОХІВСЬКА" (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, Мішково-Погорілівська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 4823383000:07:000:0073)), ТОВ "АЛЬТЕР-ЕНЕРГО-ДЕВЕЛОПМЕНТ" (СЕС "Вабля - 1" та СЕС "Вабля - 2"), ТОВ "СОЛАР СКАЙЛАЙН" (СЕС Вінницька обл., Липовецький р-н, с. Росоша, вул. Шевченка, б/н (кадастровий номер земельної ділянки 0522285600:04:000:0438), ТОВ "СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ГОРОДОЧЧИНИ" (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, Великояромирська сільська рада (кадастровий номер земельної ділянки 6821281600:04:006:0022), ТОВ "ФЕС КАПУСТЯНЕ" (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, Коларівська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 4823381700:07:000:1019)), ТОВ "АВТОЕНЕРГІЯ" (СЕС "СЕС-1", м. Черкаси, вул. Смілянська, буд. 153), ТОВ "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "СУВОРОВСЬКИЙ" (СЕС м. Одеса, вул. К. Кузнецова, 114))
 23. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про затвердження Методики визначення розмірів нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу при здійсненні розподілу природного газу та затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП".
 24. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП" (щодо внесення змін до Кодексу газотранспортної системи, Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу постачальником "останньої надії").
 25. Про затвердження Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на вересень 2020 року.
 26. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП "ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ" у серпні 2020 року.
 27. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у серпні 2020 року.
 28. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Правил ринку".
 29. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії" (щодо змін до постанови НКРЕКП від 05 жовтня 2018 року № 1175).
 30. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 вересня 2017 року № 1131".
 31. Про прийняття рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання".
 32. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних та прогнозованих технологічних витрат електроенергії".
 33. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринків електричної енергії та природного газу".
 34. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про визначення ставки внеску на регулювання на ІV квартал 2020 року".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux