Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.09.2016

Порядок денний на 23 вересня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 вересня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЦУКОРАГРОПРОМ.

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «АЛЬМЄРА»;

- ТОВ «ОКТАН»;

- ТОВ «ПАРТНЕР СВ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОНЦЕРНУ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ». 

 

4. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВ «РЕН ЕНЕРДЖІ».

 

5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім  діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ДОЧІРНІМ ПІДПРИЄМСТВОМ «КІРОВОГРАДТЕПЛО» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ІННОВАЦІЙ УКРАЇНСЬКОЇ НАФТОГАЗОВОЇ АКАДЕМІЇ».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ОДЕСАГАЗ».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім  діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії КОНЦЕРНОМ «МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

9. Про затвердження зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки  проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.12.2015 № 2961.

 

10. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритих слухань щодо цін/тарифів у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення, їх складових для всіх категорій споживачів, зміни таких цін/тарифів суб’єктами природних монополій та суміжних ринків».

 

11. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення ліцензіатам Комісії.

 

12. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків.

 

13Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141.

 

14. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868.

 

15. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141.

 

16. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868.

 

17. Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

 

18. Про схвалення інвестиційних програм з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

19. Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

20. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛІДЕР.

 

21. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 08.09.2016 № 1187 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

22. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

«ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ»;

ТОВ «ІВАНКІВ-ТЕПЛОСЕРВІС»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ ТЕПЛА»;

ТОВ «ПОЛІСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ВОЛИНЬ-ЕКОТЕПЛО».

 

23. Про внесення змін до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

24. Про перегляд структур та рівнів тарифів на розподіл (передачу) електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

25. Про виконання протокольного рішення НКРЕКП № 12 (витяг з протоколу від 11.08.2016 № 37).

 

26. Про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств та тарифів на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз» відповідно до території ліцензованої діяльності газорозподільних підприємств.

 

Розділ другий. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux