Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.03.2017

Порядок денний на 23 березня 2017 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 23 березня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "В.Р. ТРАК ШИНА".
 2. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ "ЕНЕРДЖІ-КОМ".
 3. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціяї і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих ЛЬВІВСЬКОМУ КП "ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 4. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціяї і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих МКП "ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО".
 5. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КОВЕЛЬТЕПЛО".
 6. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії КП "ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ".
 7. Про результати позапланової виїзної перевірки ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" виконання інвестиційних програм на 2014, 2015 та 2016 роки.
 8. Про затвердження додаткових платежів для компенсації недоотриманих коштів виробникам, що працюють за "зеленим" тарифом, на квітень – грудень 2017 року.
 9. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2017 року № 235 "Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2017 року.
 10. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2016 року № 2326 "Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на 2017 рік".
 11. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення на квітень 2017 року роздрібних тарифів на електричну енергію при переході до ринкових роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України".
 12. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення на квітень 2017 року сум коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом".
 13. Про прийняття постанови НКРЕП "Про затвердження форм звітності № 11-НКРЕКП (квартальна) "Звіт щодо показників надійності електропостачання" та № 12-НКРЕКП (квартальна) "Звіт щодо показників комерційної якості надання послуг" та інструкцій щодо їх заповнення".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux