Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

16.03.2018

Порядок денний на 22 березня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 березня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ГК ПРОМІНЬ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії ТОВ «ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ».

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕВД»;

ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

 

5. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, видану ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

 

6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ДЕЛЬТАГАЗ».

 

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у ІІ кварталі 2018 року.

 

8. Про проведення позапланових перевірок:

ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

КП «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ;

ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії КП Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЗАХІДГРУП».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ».

 

13. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік  ПАТ «Черкасиобленерго».

 

14. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу газосховищ щодо формування Планів розвитку газосховищ».

 

15. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2260» (зміна тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралі ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»).

 

16. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1496» (зміна тарифу на відпуск електричної енергії ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5») .

 

17. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики розрахунку державної регульованої ціни на електричну енергію для виробників, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях».

 

18. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

19. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку збору та передачі даних щодо функціонування ринку електричної енергії для оприлюднення на платформі прозорості ENTSO-E».

 

20. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку прийняття рішення про звільнення оператора системи розподілу від виконання вимог щодо відокремлення та незалежності».

 

21. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності щодо показників якості електропостачання».

 

22. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».

 

23. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами».

 

24. Про встановлення нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

25. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 лютого 2017 року № 224».

 

26. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у квітні 2018 року».

 

27. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 20 грудня 2001 року № 1241».

 

28. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІI квартал 2018 року».

 

29. Про скасування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради;

КП Кам'янської міської ради «Тепломережі»;

ДП «КТ» ТОВ «ЦНТІ УНГА»;

ВРКП «Вишгородтепломережа»;

Вовчанське підприємство теплових мереж;

КП «Червоноградтеплокомуненерго»;

ТОВ «Дзержинське управління регіонального будівництва»;

КП «Васильківтепломережа»;

КП «Вінницяоблтеплоенерго»;

Могилів-Подільське міське КП «Теплоенергетик»;

Волочиське КПТМ «Тепловик»;

КП «Токмак теплоенергія» Токмацької міської ради;

ТОВ «Теплопостачсервіс» (м. Київ);

КП по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради;

Ватутінське комунальне підприємство теплових мереж;

КПТМ «Бориспільтепломережа»;

КП «Чугуївтепло»;

КВЕП «Подільськтеплокомуненерго»;

КП «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області;

ПКПП «Теплокомунсервіс» (м. Буча);

КП «Нововолинськтеплокомуненерго» житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради;

КП «БГВУЖКГ»;

КП «Бориславтеплоенерго»;

КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради;

ПАТ «Донбасенерго» (СО «Слов'янська ТЕС»);

КП «Теплогарант» (м. Конотоп);

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ».

 

30. Про схвалення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам'янець-Подільський);

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»;

ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

31. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам'янець-Подільський);

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»;

ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

32. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

33. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік Комунальному підприємству «Харківводоканал».

 

34. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік Комунальному підприємству «Харківводоканал».

 

35. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

Комунального підприємству «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Комунального підприємства «Харківводоканал».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux