Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.08.2018

Порядок денний на 21 серпня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 серпня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «МАНТЕК»;

ТОВ «ПРИЗМА-14».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

НТФІТ «ВЕСТІНФОРМ»;

ПАТ «ЕК «БАРВІНОК»

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

АТ «КДБК»;

ТОВ «ЛІМІК ЕНЕРГО СЕРВІС»;

ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНІЙ АСОЦІАЦІЇ «НОВОСВІТ»; 

ТОВ «ПРОМ ЕЛЕКТРО СЕРВІС».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГОПАРК ПОДІЛЛЯ».

 

4. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ЧЕРНІЇВ-1».

 

5. Про зміни встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «АКВАНОВА ГІДРОРЕСУРС».

 

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПрАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ІННОВАЦІЇ».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПАТ «КВБЗ».

 

13. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

14. Про порушення провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ».

 

15. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, –постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газосховищ та затвердження Змін до Типового договору зберігання (закачування, відбору) природного газу».

 

16. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ  СОЛАР 4»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, на землях Обухівської селищної ради), ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» (1 черга СЕС Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Кривачинці (за межами населеного пункту)), ТОВ «ТАВАНЬ СОЛАР 1» (СЕС «Таванська 1»), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4» (1 черга СЕС «Ярове»), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС м. Вінниця, пров. Станіславського, 16).

 

17. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ» (Низівська ГЕС)).

 

18. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії АТ «Херсонська ТЕЦ».

 

19. Про встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП: 

КП БМР Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Концерну «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя); 

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

 

20. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

КП БМР Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Концерну «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя); 

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

 

21. Про встановлення нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

22. Про внесення змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

23. Про внесення зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux