Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.02.2023

Порядок денний на 21 лютого 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 лютого 2023 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ІК «ЄБШ ТРЕЙД».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПАТ «КВБЗ».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ҐОЛДЕН ХІЛ»;

2) ТОВ «ІК «ЄБШ ТРЕЙД».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ГОВА».

5. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЕНЕРГОТРАНС ХОЛДИНГ».

6. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ЕНЕРГОТРАНС ХОЛДИНГ».

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 листопада 2017 року № 1380 (зміна найменування).

8. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, –постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».

10. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

11. Про недотримання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 52).

12. Про недотримання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 25 січня 2023 року № 58).

13. Про недотримання ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

14. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 54).

15. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 55).

16. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 56).

17. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта від 24 січня 2023 року № 57).

18. Про недотримання ТОВ «ВІННЕР СОЛАР» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

19. Про визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 195 «Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ВІННЕР СОЛАР».

20. Про недотримання ТОВ «ГУДЗОВКА-СОЛАР-2» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Про недотримання АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

22. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТЗОВ «ЗАВОД «ГАЛИЧИНА» та визнання такою, що втратила чинність постанови НКРЕКП від 02 липня 2019 року № 1315.

23. Про недотримання ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

24. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ».

25. Про недотримання КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

26. Про порушення КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

27. Про порушення КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

28. Про порушення АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

29. Про визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 192 «Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

30. Про визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 197 «Про проведення позапланової виїзної перевірки ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

31. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

32. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

33. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

35. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання електричної енергії споживачу.

36. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

37. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «САНВІН 13».

38. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ».

39. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРАТ «АЗОТ» (м. Черкаси) з централізованого водовідведення.

40. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

41. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ІНЖИНІРИНГ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС» (Котельня з виробництва теплової та електричної енергії із застосуванням альтернативних видів палива (щепа, пелети) Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1959» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН» (СЕС Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ТОРІ СОЛАР» (СЕС Львівська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ІНЖИНІРИНГ» (СЕС Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ЕКОТЕПЛОРЕСУРС» (Котельня з виробництва теплової та електричної енергії із застосуванням альтернативних видів палива (щепа, пелети) Київська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

42. Про коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у грудні 2021 року.

43. Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП у частині затвердження/коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

44. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

45. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення граничних цін на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку».

46. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux