Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.04.2017

Порядок денний на 21 квітня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 квітня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виданої КП «ВОДОКАНАЛ».

 

2. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

- ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

- НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

- ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ «УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП»;

- ТОВ «ГАЗПРОМЕНЕРГО»;

- ТОВ ФІРМА «ТДК»;

- НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»;

- ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП»;

- ТОВ «РАЙТ ПАУЕР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»;

- ТОВ «ЛАСТЕР ПЛЮС»;

- ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ».

 

4. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1258».

 

5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газ (метану) вугільних родовищ ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КИЇВОБЛГАЗ».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газ (метану) вугільних родовищ ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КОРОСТИШІВГАЗ».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК».

 

8. Про порушення Умов та Правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК».

 

9. Про результати позапланової виїзної перевірки ЛЬВІВСЬКОГО МКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» виконання Інвестиційних програм на 2014, 2015 та 2016 роки.

 

10Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 15 жовтня 2015 року № 28-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

 

11. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 жовтня 2016 року № 1812 «Про накладення штрафу на КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

12. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 23 квітня 2015 року № 1294 «Про накладення штрафу на ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

13. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 жовтня 2015 року № 2551 «Про накладення штрафу на КП ХАРКІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

14. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 24 грудня 2015 року № 38-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ».

 

15. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». 

 

16. Про встановлення (перегляд) структури та рівнів тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».


17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифу на послугу з захоронення побутових відходів».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Процедури встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів».

 

19. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

- «Про схвалення Інвестиційної програми ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» (ВП Миронівська ТЕС) на 2017 рік»;

- «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «Рівнетеплоенерго»  на 2017 рік»;

- «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт» на 2017 рік».

 

20. Про коригування нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання ПАТ «Херсонська ТЕЦ», відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р, та встановлення алгоритму перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання ПАТ «Херсонська ТЕЦ», відкритого в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р, на поточний рахунок ПАТ «Херсонська ТЕЦ».

 

21. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 березня 2017 року № 430 «Про алгоритм перерахувань коштів на квітень 2017 року».

 

22. Про схвалення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики розрахунку вартості робіт з підключення електроустановок споживачів до електричних мереж ліцензіата та інших  додаткових робіт і послуг, пов’язаних із ліцензованою діяльністю».

 

23. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення на травень 2017 року роздрібних тарифів на електричну енергію при переході до ринкових роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux