Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.06.2018

Порядок денний на 21 червня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 червня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу: 

ТЗОВ «ГАЛЕНЕРГО-РОГАТИН»;

ТОВ «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА»;

ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЙ БІ СІ»;

ТОВ «ПОРОДА»;

ТОВ «САНРАЙЗ Д. Е.».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР»;

ТОВ «МІДСТРІМ ЮКРЕЙН»;

ТОВ «СХІДГАЗЕНЕРГО»;

КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої ПрАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ КРОХМАЛЕПАТОКОВИЙ КОМБІНАТ».

 

6. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів КП «БЕРДЯНСЬКЕКОТРАНС».

 

7. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України, виданої ТОВ «ЕНЕРГОГАЗТРЕЙД».

 

8. Про проведення позапланової перевірки ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ПОЛТАВАГАЗ».

 

9. Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

 

10. Про результати позапланової перевірки щодо виконання ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ» Інвестиційної програми на 2017 рік.

 

11. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ».

 

12. Про прийняття постанов про схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

13. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ».

 

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення розміру величини коригування нормативного значення технологічних витрат електроенергії в електричних мережах при розрахунку прогнозованої середньої закупівельної ціни на електричну енергію на III квартал 2018 року».

 

15. Про схвалення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

 

16. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів ПрАТ «Київспецтранс».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил організації звітності, що подається суб'єктами господарювання у сфері теплопостачання, які застосовують тарифи на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання, до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил організації звітності, що подається суб’єктами господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

20. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 жовтня 2016 року № 1790».

 

21. Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води:

ТОВ «Інфокс» (філія «Інфоксводоканал»);

Рівненському ОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»;

КП «Тернопільводоканал».

 

22. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних  програм на 2018 рік: 

ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси);

КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

ТОВ «Білоцерківвода»;

КП «Компанія «Вода Донбасу»; 

ПрАТ «АК «Київводоканал».

Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»;

КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона;

КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради.

 

23. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

КП «БАХМУТ-ВОДА»;

ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

КП «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

 

24. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

ПрАТ «АК «Київводоканал»;

КП «Ірпіньводоканал»;

ТОВ «Білоцерківвода»;

КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області.

 

25. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

ТОВ «Білоцерківвода»;

КП «Ірпіньводоканал»;

ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області;

ПрАТ «АК «Київводоканал»;

КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради.

 

26. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІІІ квартал 2018 року».

 

27. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення планової ставки внеску на регулювання на 2019 рік».

 

28. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж».

 

29. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРКАСИГАЗ».

 

30. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «МИКОЛАЇВГАЗ».

 

31. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «ОДЕСАГАЗ». 

 

32. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ». 

 

33. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛЬВІВГАЗ». 

 

34. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ «КИЇВГАЗ».

 

35. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ПОЛТАВАГАЗ».

 

36. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЗАПОРІЖГАЗ».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux