Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15.03.2017

Порядок денний на 21 березня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 21 березня 2017 року о 10-15 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих КП «ДНІПРОРУДНЕНСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

2. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

3. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів».

 

4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ДП «АКВА-СЕРВІС» ПП «ЕЛІПС».

 

5. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 травня 2016 року № 796 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІЛЛІЧІВСЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

6. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 03 грудня 2015 року № 2905 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОТЕПЛОСЕРВІС» КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

7. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 жовтня 2015 року № 2527 «Про накладення штрафу на ПІДПРИЄМСТВО «НОВОВОЛИНСЬКВОДОКАНАЛ» ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

8. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 04 лютого 2016 року  № 139 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 11 серпня 2016 року № 1389 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

10. Про внесення змін до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 13 грудня 2013 року № 239 «Про встановлення вимог щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності Комунальному виробничо-експлуатаційному підприємству «Котовськводоканал».

 

11. Про перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок на 2017 рік.

 

12. Про перегляд тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії, що виробляється АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» на 2017 рік.

 

13. Про перегляд тарифу на відпуск електричної енергії ПАТ «Укргідроенерго» на 2017 рік.

 

14. Про затвердження нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «побутові споживачі та релігійні організації (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності)», на березень 2017 року.

 

15. Про затвердження Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» постачальниками природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки з постачання природного газу, та їх структурними підрозділами, а також оптовими продавцями, що здійснюють продаж природного газу газопостачальним підприємствам для виконання їх спеціальних обов’язків, для зарахування коштів, що надходять як плата за спожитий природний газ від споживачів. 

 

16. Про затвердження Методичних рекомендацій щодо визначення сум необґрунтованого недовиконання інвестиційних програм, програм ремонтів енергопостачальних компаній та надлишково отриманого або недоотриманого доходу від здійснення ліцензованої діяльності.

 

17. Про перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електромережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2017 рік.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux