Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.12.2022

Порядок денний на 20 грудня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 20 грудня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЕНЕРДЖІ ФРІДОМ».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕКОЛАЙТ ЕНЕРДЖІ»;

2) ТОВ «ЕКОСВІТЕНЕРДЖІ»;

3) ТОВ «ПРОФІСВІТ».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГО ПРОФТ»;

2) ТОВ «ЯНАРТАШ ТРЕЙДІНГ».

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ІНКОМ-ЕНЕРГО».

5. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТЗОВ «ЕНЕРГОАЛЬЯНС ТРЕЙД».

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ПРАТ «ДМЗ».

7. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ».

8. Про вирішення питання зупинення провадження ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ» господарської діяльності з розподілу природного газу.

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного газу».

10. Про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

11. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2023 рік:

1) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

3) ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО».

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2022 – 2031 роки газорозподільного підприємства АТ «КИЇВГАЗ».

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану».

14. Про прийняття постанов НКРЕКП про включення ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ», ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ», ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб`єктів ринку природного газу.

15. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення, затвердження, погодження, схвалення та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

16. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення, затвердження, погодження, схвалення та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, що виробляють і постачають теплову енергію за допомогою систем автономного теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

17. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2022 рік:

1) КП «ВОДОКАНАЛ» (м. ЗАПОРІЖЖЯ);

2) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

3) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

4) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА».

18. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» на 2022 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 травня 2022 року № 525».

19. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

2) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

3) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАЛ»;

4) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

5) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

20. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2023 рік:

1) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

2) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

3) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАЛ»;

4) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

5) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

21. Про недотримання ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (розгляд Акта від 25.11.2022 № 328).

22. Про недотримання ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (розгляд Акта від 25.11.2022 № 329).

23. Про недотримання АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

24. Про порушення КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

25. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «РІВНЕГАЗ».

26. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ОДЕСАГАЗ».

27. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 05 травня 2021 року № 773 («Про накладення штрафу на АТ «ЖИТОМИРГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

28. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2021 року № 2667 («Про накладення штрафу на ПРАТ «КОРИСТИШІВГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

29. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 вересня 2021 року № 1460 («Про застереження ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця та здійснення заходів державного регулювання»).

30. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 18 листопада 2022 року № 101-р («Про усунення порушень ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»).

31. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 25 листопада 2022 року № 109-р («Про усунення порушення НЕК «УКРЕНЕРГО»).

32. Про проведення позапланових виїзних перевірок (за зверненнями споживачів, щодо недотримання ОСР графіків відключень):

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

4) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

5) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

6) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

7) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

8) ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

9) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

10) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

11) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

12) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

33. Про проведення позапланової виїзної перевірки ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»).

34. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

35. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД» (за заявою ліцензіата).

36. Про проведення позапланової невиїзної перевірки НЕК «УКРЕНЕРГО» (за зверненням ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»).

37. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

38. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

39. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

40. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» з виробництва теплової енергії.

41. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» з виробництва електричної енергії.

42. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ВОЛИНЬГАЗ».

43. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ВІННИЦЯГАЗ».

44. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ЛЬВІВГАЗ».

45. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

46. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

47. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АТЛАС РЕНЬЮЕБЛ ЕНЕРДЖИ»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2022 року № 1235» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АТЛАС РЕНЬЮЕБЛ ЕНЕРДЖИ» (1 черга СЕС Одеська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

48. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 жовтня 2022 року № 1354 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у вересні 2022 року».

49. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

50. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внесків на регулювання на І квартал 2023 року».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux