Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.08.2022

Порядок денний на 02 серпня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 02 серпня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРАТУС ТЕХНОЛОДЖІ».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «А-ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «ЕР».

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «КОТОВСЬКИЙ АБЗ».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ДП «НОВАТОР».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ».

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця».

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

8. Про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

9. Про недотримання ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

10. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 16 вересня 2021 року № 1544 («Про накладення штрафу на ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

11. Про проведення позапланових невиїзних перевірок АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів).

12. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів).

13. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

14. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

15. Про проведення позапланових невиїзних перевірок АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів).

16. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

17. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ЛЬВІВГАЗ» (за зверненням гр. Галаджун М. Р.).

18. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ЛЬВІВГАЗ» (за зверненням гр. Гавалек М. М.).

19. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» на 2022 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 січня 2022 року № 64».

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 03 травня 2022 року № 422».

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем».

22. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛП «ІКОСАЕДР»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО» (СЕС-4 Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом) та СЕС-5 Дніпропетровська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ЛП «ІКОСАЕДР» (СЕС Івано-Франківська обл., (інформація з обмеженим доступом).

23. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

24. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо підготовки звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей).

25. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2022 року № 406».

26. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

27. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

28. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на 2022 рік».

29. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2021 року № 2504» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» на 2022 рік (перенесено з 26.07.2022).

30. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік» (перенесено з 26.07.2022). 

31. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік» (перенесено з 26.07.2022).  

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux