Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.11.2020

Порядок денний на 02 грудня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 2 грудня 2020 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕХУ»;

ТОВ «МАРТІН ТРЕЙДІНГ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПОДІЛЛЯ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА» та анулювання ліцензії з виробництва електричної енергії, виданої ПП «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ЛЮМЬЄР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Про уточнення місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ-ТЕРНОПІЛЬ».

 

6. Про зміну встановленої потужності теплогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва теплової енергії КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

7. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

8. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ТОВ «ЗЕМ».

 

9. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ДП «МОНТАЖНИК».

 

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

11. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ».

 

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

13. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки».

 

14. Про прийняття постанов НКРЕКП про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг на 2021 рік для:

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ»;

ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА СХІД»;

ТОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВ «РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»;

ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ»;

ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕК»;

ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».

 

15. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на 2021 рік для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках. 

 

16. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках на 2021 рік.

 

17. Про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження змін до Планів розвитку газорозподільних систем на 2020 – 2029 роки газорозподільних підприємств:

АТ «Дніпрогаз»;

ПАТ «Донецькоблгаз»;

АТ «Київоблгаз»; 

ВАТ «Кіровоградгаз».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» на 2020 рік».

 

19. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  на 2021 рік».

 

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 вересня 2017 року № 1131».

 

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання».

 

22. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

23. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР СИСТЕМС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПОДІЛЛЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БЕРДА ТОРГ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БІОТЕС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2020 № 1787» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР СИСТЕМС» (СЕС Хмельницька обл., Шепетівський р-н, за межами населених пунктів Михайлюцької сільської ради (кадастровий номер земельної ділянки 6825584600:07:073:0048)), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПОДІЛЛЯ» (СЕС Хмельницька обл., Деражнянський р-н, на території Гатнянської с/р), ТОВ «БЕРДА ТОРГ» (СЕС Харківська обл., Нововодолазький р-н, с. Новоселівка, вул. Світанкова, 11), ТОВ «БІОТЕС» (ТЕС на біомасі Закарпатська обл., Рахівський р-н, м. Рахів, вул. Хмельницького Б., буд. 70)).

 

24. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

 

25. Про недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

 

26. Про порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ЛИСИЧАНСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ». 

 

27. Про порушення ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» законодавства та Ліцензійних умов у сфері теплопостачання.

 

28. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданих: 

ТОВ «ІМПУЛЬС ДНІПРО»;

ТОВ «СОЛАР ГРІН ЛАЙТ».

 

29. Про проведення позапланових виїзних перевірок дотримання вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ГП «ПРОМСЕРВІС», ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС», ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ», ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ», ПрАТ «ЛЕБЕДИНСЬКИЙ НАСІННЄВИЙ ЗАВОД», АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ», ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЮГ-ГАЗ», ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»,  ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ», ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ», ТОВ «ЙЕ ЕНЕРГІЯ», ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ», ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ», ТОВ «ТРАНСГАЗПРОМ», ТОВ «ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ», ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «СХІДГАЗЕНЕРГО», ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ГК «ІНВЕСТСЕРВІС», ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», ТОВ «СКЕЛА ТЕРЦИУМ», ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП», ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД», АТ «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «Ю.КОМОДІТІЗ».

 

30. Про прийняття рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення Змін до Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux