Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.10.2017

Порядок денний на 19 жовтня 2017 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 жовтня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:
  • ПРАТ "ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ"
  • ТОВ "ВОСТОК РЕСУРС"
  • ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ"
 2. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ "ЕКОТЕХНІК-ДУНАЇВЦІ".
 3. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ "МГЗ".
 4. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку складання та ведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, реєстру суб'єктів природних монополій".
 5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ДП "МОНТАЖНИК" ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВАЛІНОР".
 6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ВОЛИНЬГАЗ".
 7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ".
 8. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "ЕК "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО".
 9. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" стосовно втрати чинності Переліків поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноважених банків постачальниками природного газу та Алгоритму розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки.
 10. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 29 січня 2013 року № 66.
 11. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 вересня 2017 року № 1177 "Про алгоритм перерахувань коштів на жовтень 2017 року".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux