Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.08.2020

Порядок денний на 19 серпня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 серпня 2020 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності  з постачання природного газу:

1) ТОВ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ДЕЛАЙТ ЕНЕРДЖІ»;

3) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНА ГАЗОВА ГРУПА»;

4) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНА НАФТОВА ГРУПА»;

5) ТОВ «ПЕРША ГАЗОВА МЕРЕЖА»;

6) ТОВ «УЕА».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АЛЬЯНСГАЗЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС ЮА»;

3) ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СИСТЕМА»;

4) ТОВ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

5) ТОВ «ЛПГ ТРЕЙД»;

6) ТОВ «УЕА».

 

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії:

1) ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

2) ТОВ «СОЛАР КУБ».

 

4. Про уточнення місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА».

 

5. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ТРЕІЛСТОУН ЕНЕРДЖИ».

 

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії».

 

7. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 01 квітня 2020 року № 733» (щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік).

 

8. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2021 – 2025 роки:

1) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

4) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

9. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП:

1) «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2719» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ»);

2) «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2722» (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ»).

 

10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «Донбасенерго», яка виробляється Слов'янською ТЕС.

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2020 – 2029 роки газорозподільного підприємства АТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

 

12. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП:

1) «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА»;

2) «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

3) «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води «КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

13. Про прийняття постанов НКРЕКП:

1) «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОХРА ЛТД»;

2) «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САН ВОЛЬТ» (СЕС «Качкарівка»)»;

3) «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «УМАНЬ ТРЕ» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, смт Бабанка, вул. Гагаріна, буд. 65)»;

4) «Про припинення дії «зеленого» тарифу ПП «НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»;

5) «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 01.08.2020 № 1497» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «САН ВОЛЬТ» (СЕС «Качкарівка»), ТОВ «УМАНЬ ТРЕ» (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, смт Бабанка, вул. Гагаріна, буд. 65), ТОВ «ОХРА ЛТД» (СЕС Херсонська обл., м. Херсон, вул. Янтарна, буд. 2), ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Рідківці, вул. Будівельників, буд. 20/3), ТОВ «ЦИФРОВІ РІШЕННЯ 3000» (СЕС «Сядрино») та припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОАКТИВ-1» (Дулицька ГЕС), ПП «НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»).

 

14. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

 

15. Про результати проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (відповідно до постанови НКРЕКП від 03.06.2020 № 1033).

 

16. Про результати проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (відповідно до постанови НКРЕКП від 30.06.2020 № 1243).

 

17. Про порушення законодавства у сфері теплопостачання ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

 

18. Про порушення законодавства у сфері теплопостачання КОНЦЕРНОМ «МТМ».

 

19. Про порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

 

20. Про порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

21. Про недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ.

 

22. Про порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця, недотримання нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ».

 

23. Про результати проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ГРІН СОЛАР».

 

24. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД» (щодо неподання звітності).

 

25. Про проведення позапланової виїзної перевірки дотримання вимог ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД» (за зверненням споживачів). 

 

26. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ».

 

27. Про проведення позапланових виїзних перевірок ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» та ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ».

 

28. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».

 

29. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2019 року № 2542 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «ТЕХНОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання».

 

30. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 червня 2020 року № 1076 «Про накладення на КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» штрафу за порушення законодавства у сфері теплопостачання та здійснення заходів державного регулювання».

 

31. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 133 «Про накладення штрафу на ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

32. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 липня 2019 року № 1521 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

33. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 липня 2020 року № 1315 «Про накладення штрафу на ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГО ПОСТАЧ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу».

 

34. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

35. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до форм звітності щодо показників якості електропостачання та інструкцій щодо їх заповнень».

 

36. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

37. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у липні 2020 року.

 

38. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

39. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux