Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.07.2018

Порядок денний на 19 липня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних  послуг, повідомляє, що 19 липня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання  НКРЕКП  у  формі  відкритого  слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

 Питання порядку денного:

 

1. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «КВІТКА-ЕНЕРДЖІ».

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ ПЕРЕСАДЬКУ РОМАНУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ.


3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії ТОВ «У.ЕНЕРЖИ».


4. Про відмову у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії КП «ТЕЦ-ШОСТКА».

 

5. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

6. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ».

 

7. Про схвалення постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2017 року № 1470».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення «НІКОПОЛЬСЬКИМ ВИРОБНИЧИМ УПРАВЛІННЯМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

 

9. Про невиконання постанови НКРЕКП від 13 квітня 2017 року № 508 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ».

 

10. Про невиконання постанови НКРЕКП від 04 лютого 2016 року № 139 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

11. Про невиконання постанови НКРЕКП від 27 жовтня 2016 року № 1905 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

 

12. Про невиконання постанови НКРЕКП від 19 листопада 2015 року № 2812 «Про накладення штрафу на ЛЬВІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ».

 

13. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 23 червня 2016 року № 1171 «Про накладення штрафу на ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

14. Про проведення позапланової перевірки ПрАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» стосовно дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

15. Про проведення позапланових перевірок (за письмовими заявами суб’єктів господарювання):

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО».

 

16. Про проведення позапланової перевірки ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на підставі погодження Державної регуляторної служби України.

 

17. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ».

 

18. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НИВА ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РОЗВИТОК СХІД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЙ БІ СІ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Енергоактив-1» (Васильківська ГЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018
№ 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Киселівка»), ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»), ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (4, 5 та 6 пускові комплекси СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 літери Г, Д та Е), ТОВ «АЛЬТГЕН» (1 черга «Віньковецької СЕС»), ТЗОВ «ЛАЙТФУЛ» («Енергетичні поля СЕС Терновиця  Сонячна 2»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС Комишани 2»), ТОВ «РОЗВИТОК СХІД» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н., на території Дібровської сільської ради), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., м. Харків, вул. Металіста, 6), ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Рідківці, вул. Будівельників, 12; 14), ТОВ «Енергоактив-1» (Васильківська ГЕС)).

 

19. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРСИСТЕМC»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОСВІТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»), ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» (3 та 4 черга СЕС «Богуслав 1»), ТОВ «СОЛАРСИСТЕМC», (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів), ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ» (1 пусковий комплекс СЕС Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Котляревського, 15), ТОВ «ГОРОДИЩЕ-ПУСТОВАРІВСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (комплекс з виробництва електричної енергії з біогазу Чернігівська обл., Прилуцький р-н, землі Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту), ТОВ «ГІДРОСВІТ» (ГЕС Хмельницька обл., Летичівський р-н, смт Меджибіж, вул. Набережна, 2/1)).

 

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії КП «Київтеплоенерго» (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6)».

 

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1501» (зміна тарифу на відпуск електричної енергії ПАТ «Київенерго»).

 

22. Про прийняття постанов про схвалення інвестиційних програм з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік:

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»,

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»,

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»,

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»,

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»,

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»,

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

23. Про схвалення проекту постанови «Про схвалення Інвестиційної програми ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» на 2018 рік».

 

24. Про схвалення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

25. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

26. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

 

27. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

 

28. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 червня 2018 року № 567 «Про алгоритм перерахувань коштів на липень 2018 року».

 

29. Про надання кредитних коштів ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» у липні 2018 року.


30. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 13 червня 2013 року № 696».

 

31. Про внесення зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

32. Про внесення змін до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

33. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта «Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

34. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку встановлення (формування)  тарифів на послуги з розподілу електричної енергії».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux