Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.07.2022

Порядок денний на 19 липня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 липня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «Глобал енерджі солюшен».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

ТОВ «Глобал енерджі солюшен»;

ПП «ЗАХІД-ХЛІБ-ЗБУТ-2002»;

ТОВ «КРОСС ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «САІЛ ЕНЕРДЖИ».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

ТОВ «КОДЕПА»;

ТОВ «МГ БІЗНЕС ГРУП».

4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «УКРТРЕЙД КОМПАНІ ЛТД».

5. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «УКРТРЕЙД КОМПАНІ ЛТД».

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії».

8. Про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо запровадження ІТС механізму).

10. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (зміни до постанов НКРЕКП від 22.04.2019 № 585 та від 22.04.2019 № 586 щодо запровадження ІТС механізму).

11. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

12. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

13. Про недотримання АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

14. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ГАЗ.УА».

15. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 11 вересня 2018 року № 974 («Про накладення штрафу на РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

16. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1345 («Про накладення штрафу на РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

17. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2021 року № 2533 («Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

18. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 11 січня 2022 року № 37 (за зверненнями споживачів).

19. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 194 (за зверненнями споживачів).

20. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (за зверненням гр. Самойленка С. М.).

21. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (за зверненням гр. Мироненка В. Г.).

22. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

23. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

24. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

25. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

26. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача).

27. Про проведення позапланової невиїзної перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненням споживача).

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux