Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.04.2022

Порядок денний на 19 квітня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 квітня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2022 року № 350.

2. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2022 року № 349.

3. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «АГРО-НВ».

4. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 849 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»).

5. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 липня 2018 року № 696 (зміна найменування).

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Тимчасового порядку дій операторів систем розподілу з відновлення електропостачання населених пунктів, знеструмлених через пошкодження об’єктів електричних мереж або їх складових внаслідок бойових дій, у період дії в України воєнного стану».

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 березня 2022 року № 346.

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про особливості визначення обсягу та проведення розрахунків за вироблену електричну енергію генеруючими установками приватних домогосподарств під час дії в Україні воєнного стану».

9. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІСТЕК».

10. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «АЛАКОР СІТІ».

11. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «СТІЛЛ ЕНЕРДЖІ».

12. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ЕКОПРОМЕНЕРГІЯ».

13. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН».

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врегулювання деяких питань на роздрібному ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану» (перенесено з 12.04.2022).

15. Щодо питань діяльності оператора системи передачі НЕК «Укренерго» (уточнено):

1) прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей для покриття прогнозованого попиту на електричну енергію та забезпечення необхідного резерву у 2021 році» (перенесено з 12.04.2022);

2) прийняття постанови НКРЕКП «Про відмову у погодженні кандидатури уповноваженої особи з питань відповідності Приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «Укренерго».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux