Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.06.2024

Порядок денний на 19 червня 2024 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 19 червня 2024 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.


Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АРАБСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЮЕЙ»;

2) ТОВ «БУДТРАНСТОРГ ДНІПРО»;

3) ТОВ «ВЕК «ПАРТНЕР ЕНЕРДЖІ»;

4) ТОВ «ЕНЕРГОМАЙСТЕР».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АМБЕР ХАУЗ»;

2) ТОВ «ЕЛЕКТРОВАТ.

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»;

2) ТОВ «СОЛАРФІЛД-26».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «БІ ЕНЕРДЖЕТІКС».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ».

6. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ЦЕРСАНІТ МІНЕРАЛЗ» та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 26 липня 2022 року № 808.

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

8. Про розгляд питання щодо реєстрації учасників оптового енергетичного ринку.

9. Про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

10. Про прийняття постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 – 2028 роки».

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2024 рік».

13. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатків до форми звітності № 7б-НКРЕКП-газ-моніторинг (квартальна) «Звіт про застосування тарифів на послуги зберігання (закачування, відбір) природного газу».

14. Про прийняття постанови НКРЕКП про включення ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» до реєстру адміністраторів платформ інсайдерської інформації.

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІII квартал 2024 року.

16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення планової ставки внеску на регулювання на 2025 рік».

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку приєднання до теплових мереж».

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Методики встановлення плати за приєднання до теплових мереж».

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії».

20. Про порушення НЕК «УКРЕНЕРГО» Ліцензійних умов з передачі електричної енергії.

21. Про порушення ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

22. Про порушення АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

23. Про порушення ТОВ «ЖОЕК» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

24. Про порушення ТОВ «СК ІМПОРТ» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «СК ІМПОРТ».

25. Про недотримання ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

26. Про недотримання ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

27. Про невиконання ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» розпорядження НКРЕКП від 26 вересня 2023 року № 262-р («Про усунення порушень ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» (зі змінами, внесеними розпорядженням НКРЕКП від 16 січня 2024 року № 15-р)).

28. Про невиконання ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» розпорядження НКРЕКП від 06 лютого 2024 року № 32-р («Про усунення порушень ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ»).

29. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» постановою НКРЕКП від 28 травня 2024 року № 1044 («Про накладення штрафу на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» за невиконання рішення НКРЕКП»).

30. Про порушення ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

31. Про порушення ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

32. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 18 листопада 2022 року № 101-р («Про усунення порушень ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»).

33. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» (Волинська філія) з розподілу природного газу (за зверненням представника фізичної особи).

34. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» з постачання електричної енергії споживачу.

35. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ВЕЗ» з постачання електричної енергії споживачу (доп. Зеленюк Ярослав Миколайович).

36. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» з постачання електричної енергії споживачу.

37. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» з постачання природного газу.

38. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗОВИК» з постачання природного газу.

39. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ГАЗОВИК» з розподілу природного газу.

40. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

41. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРАТ «НГХП «СІРКА» з розподілу природного газу.

42. Про початок розслідування зловживань на оптовому енергетичному ринку за повідомленням ТОВ «Оператор ГТС України» від 27 травня 2024 року № ТОВВИХ-24-7868».

43. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 березня 2022 року № 335 (щодо врегулювання окремих питань здійснення перевірок суб’єктів, які провадять діяльність в областях України, де наявні тимчасово окуповані території та/або території активних бойових дій).

44. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» (у частині зміни напрямів витрат на проведення ремонтних робіт на 2024 рік).

45. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 01 серпня 2017 року № 991».

46. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

47. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 10 жовтня 2023 року № 1882» (щодо набрання чинності змін до договорів).

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux