Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.09.2018

Порядок денний на 18 вересня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 вересня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК»;

ТОВ «КОЛІРЕКС»;

ТЗОВ «ТРАНСГАЗІНДАСТРІ АГ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АІМ»;

ТОВ «АК СТАТУС»;

ТОВ «ЕК «ЕНОЛЛ»;

ТОВ «ЕНЕРГО Х»;

ТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА»;

ТЗОВ «ЛЕТР»;

ТОВ «ЛТК «ЕЛЄКТРУМ»;

ТОВ «ПСГ»;

ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК»;

ТОВ «СТЕЙБЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ТВОЯ ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ТКФ ДОВІРА-М»; 

ТОВ «УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГОТЕХНІЧНА КОМПАНІЯ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії: 

ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «ГОЙКО».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕЦ».

 

5. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання  електричної енергії споживачу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ».

 

6. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії: 

ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО»;

ТОВ «ФОРА С».

 

7. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з уточненням місця провадження господарської діяльності ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО».

 

8. Про уточнення місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ».

 

9. Про проведення позапланової перевірки КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу ТОВ «ЕНЖІ ЕНЕРДЖИ МЕНЕДЖМЕНТ ЮКРЕЙН».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

12. Про проведення позапланової перевірки дотримання Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС».

 

13. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2018 – 2027 роки»:

ПАТ «КИЇВГАЗ»;

ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

ПАТ «ЛЬВІВГАЗ»;

ПАТ «ОДЕСАГАЗ»;

ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

 

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

15. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії у частині підвищення фонду оплати праці:

ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

АТ  «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»;

КП «МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ;

ТОВ «ЗЕМ»;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

16. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо перегляду тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці.

 

17. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо зміни назви ліцензіатів:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22.10.2015 № 2636» (зміна назви ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» на АТ «ДТЕК Дніпроенерго»);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22.10.2015 № 2635» (зміна назви ПАТ «ДТЕК Західенерго» на АТ «ДТЕК Західенерго»);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1505» (зміна назви ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ) на ПрАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ).

 

18. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ у частині підвищення фонду оплати праці.

 

19. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

 

20. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВЕСТ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КВІТКА-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс 2 черги Тузлівської ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018               № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Чернелиця»), ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3), ТОВ «ВЕСТ СОЛАР» (СЕС Кіровоградська обл. Петрівський р-н, смт Балахівка, вул. Олександрівська, 2), ТОВ «КВІТКА-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, с. Квітки, вул. Орджонікідзе, буд. 8/1), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс 2 черги Тузлівської ВЕС)).

 

21. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЦИФРО ІНФО ТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВІМЕКСІМ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА СОЛАР» (СЕС «Олешки-1»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПРАЙМВУД» (СЕС «Костогризово»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 1»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 2»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»), ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, с/р Кузьминська, комплекс будівель та споруд № 1, буд. 1), ТОВ «ЦИФРО ІНФО ТЕХ» (СЕС Сумська обл., м. Ромни, вул. Макаренка,12), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»), ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»), ТОВ «НИВА СОЛАР» (СЕС «Олешки-1»), ТОВ «ПРАЙМВУД» (СЕС «Костогризово»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 1»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 2»), ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО» (1 – 2 черги СЕС-3 Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, на території Солонянської селищної ради), ТОВ «ФОРА С» (Добрівлянська СЕС-2), ТОВ «БІОЕНЕРГОПРОДУКТ» (1 черга вітро- та геліоелектростанції Тернопільська обл., Бережанський р-н, с. Куряни, вул. Бережанка, 57), ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВІМЕКСІМ» (1 черга комплексу з переробки органічних відходів і силосу в біогаз, для виробництва електричної та теплової енергії Одеська обл., Окнянський р-н, смт Окни, Красноокнянська с/р, за межами населеного пункту)).

 

22. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1487»  щодо тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями ДП «НАЕК  «Енергоатом» на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці.

 

23. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1488» щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях ДП «НАЕК «Енергоатом» у частині підвищення фонду оплати праці.

 

24. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

 

25. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

 

26. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення  тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП КП «Харківські теплові мережі».

 

27. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП КП «Харківські теплові мережі».

 

28. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

 

29. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 серпня 2018 року № 932 «Про алгоритм перерахувань коштів на вересень 2018 року».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux