Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.01.2022

Порядок денний на 18 січня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 18 січня 2022 року об 11-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЗАХІДЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІТОН ТРЕЙД».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ПАВЕР ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД».

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВІННЕР СОЛАР»;

ТОВ «ВИНСОЛАР»;

ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ СИРОЇЖКУ ОЛЕКСІЮ ПЕТРОВИЧУ.

4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСІМ ЕНЕРГОЕКСПОРТ».

5. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ НПКФ «ПАЛЕКС».

6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ДП «ЕЛЕКТРУМ-ХХІ».

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 04 жовтня 2018 року № 1152 (зміна найменування).

8. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19 листопада 2019 року № 2423 (зміна найменування).

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2721».

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

12. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем і Типового договору розподілу природного газу» (зміни до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем, Правил постачання природного газу, Типового договору розподілу природного газу та Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам).

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до переліку кандидатур посадових осіб операторів газорозподільних систем, відповідальних за моніторинг впровадження програми відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 24 жовтня 2017 року № 1289.

14. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2022 рік:

ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

КП «ВОДОКАНАЛ» (м. ЗАПОРІЖЖЯ);

ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ»;

КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ;

РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВИРОБНИЧОГО КП ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»;

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

15. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІВІ-ДИМЕР»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПІВІ-ДИМЕР» (СЕС «ДИМЕР»).

16. Про недотримання ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (розгляд результатів планової перевірки).

17. Про порушення ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (розгляд результатів планової перевірки).

18. Про порушення ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» вимог законодавства та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (розгляд результатів планової перевірки).

19. Про недотримання ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд результатів позапланової виїзної перевірки).

20. Про недотримання ТОВ «ФАБРИКА СОЛАР» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Про недотримання ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

22. Про порушення ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

23. Про недотримання ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

24. Про порушення ПРАТ «ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

25. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

АТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

АТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

АТ «ВІННИЦЯГАЗ».

26. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ».

27. Про порушення КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

28. Про порушення КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

29. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «ЕНЕРГО ТОРГ УКРАЇНА» постановою НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2962.

30. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2639 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

31. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 15 серпня 2019 року № 1702 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

32. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2425 «Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ МІЖРАЙОННЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 листопада 2018 року № 1375 та здійснення заходів державного регулювання».

33. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 22 лютого 2019 року № 244 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

34. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 19 травня 2021 року № 814 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

35. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 10 березня 2021 року № 418 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 21 червня 2019 року № 1142, здійснення заходів державного регулювання».

36. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2319 «Застереження щодо недопущення надалі ЛИСИЧАНСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ» порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

37. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 15 квітня 2020 року № 813 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

38. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 червня 2019 року № 1105 «Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 28 вересня 2017 року № 1172».

39. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 05 березня 2019 року № 308 («Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання»).

40. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 липня 2020 року № 1418 («Про накладення штрафу на АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

41. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 грудня 2021 року № 2424 («Про накладення штрафу на ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

42. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1080 («Про накладення штрафу на АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

43. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1359 («Про накладення штрафу на ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

44. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЙЕ Енергія» з постачання електричної енергії споживачу.

45. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЙЕ Енергія» з постачання природного газу.

46. Про збільшення строків проведення позапланових виїзних перевірок:

АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

47. Про збільшення строків проведення позапланових виїзних перевірок:

ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ»;

ТОВ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД».

48. Про проведення позапланової виїзної перевірки ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

49. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

50. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

51. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux