Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.05.2022

Порядок денний на 17 травня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 травня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «РН КОМЕРС» (перенесено з 10.05.2022).

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ».

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ТЕЙК ЕНЕРДЖІ».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

5. Про врегулювання невідкладних питань господарської діяльності ліцензіатів в умовах воєнного стану.

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики визначення максимальної (граничної) плати за послуги з розподілу малими системами розподілу та внесення Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо функціонування малих систем розподілу).

7. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕНЕРАЦІЯ ПЛЮС» (1 – 2 черги СЕС Вінницька обл. (інформація з обмеженим доступом));

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

«Про скасування положень деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП щодо встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» в частині 3 пускового комплексу СЕС Запорізька обл. (інформація з обмеженим доступом)».

8. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ВІННИЦЯГАЗ».

9. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ВОЛИНЬГАЗ».

10. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ХАРКІВГАЗ».

11. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

12. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

13. Про недотримання ТОВ «СЕРЕТ-ІНВЕСТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

14. Про недотримання ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

15. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 23 липня 2021 року № 1159 («Про застереження щодо недопущення надалі АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ» порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках) та здійснення заходів державного регулювання»).

16. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 21 січня 2022 року № 116 («Про накладення штрафу на ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

17. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2021 року № 2668 («Про накладення штрафу на ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

18. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 травня 2022 року № 458.

19. Про схвалення проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

20. Про прийняття постанови НКРЕКП ««Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2022 року № 396».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux