Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

11.08.2017

Порядок денний на 17 серпня 2017 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 серпня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "АРГО ТРЕЙДІНГ"
  • ТОВ "ЕК "ЕНЕРГОМАКС"
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:
  • ТОВ "ЕНЕРСВІТ"
  • ТОВ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
  • ТОВ "ЕНЕРГУМ"
 3. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами".
 4. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про затвердження Правил врегулювання спорів, які виникають між суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг".
 5. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію, та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання" (з 01 жовтня 2017 року)
  • «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств" (з 01 жовтня 2017 року)
 6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 липня 2017 року № 982 "Про алгоритм перерахування коштів на серпень 2017 року".
 7. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141" щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП "Кривбасводоканал".
 8. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868" щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП "Кривбасводоканал".
 9. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатам з централізованого водопостачання та водовідведення:
  • КП "Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Павлоградської міської ради
  • КП "Міськтепловоденергія" м. Кам’янець-Подільський)
 10. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатам з централізованого водопостачання та водовідведення:
  • КП "Водоканал" Мелітопольської міської ради Запорізької області
  • КП "Кривбасводоканал"
  • КП "БАХМУТ-ВОДА"
 11. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та Правил (Ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПАТ "КИЇВЕНЕРГО".
 12. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії ПАТ "КИЇВЕНЕРГО".
 13. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "КИЇВЕНЕРГО".
 14. Про результати позапланової виїзної перевірки виконання ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" рішення НКРЕКП, а саме постанови НКРЕКП від 04 квітня 2017 року № 471 "Про накладення штрафу на ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" за ухилення від виконання рішення НКРЕКП та необхідність виконання постанови НКРЕКП від 29 грудня 2016 року № 2453".
 15. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та Правил (Ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ "СУМИТЕПЛОЕНЕРГО".
 16. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВ "СУМИТЕПЛОЕНЕРГО".
 17. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 січня 2017 року № 148".
 18. Про прийняття постанови "Про затвердження Порядку розрахунку суми компенсації втрат ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від постачання електроенергії населенню".
 19. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.
  • 20. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води"
 20. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання".
 21. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води".
 22. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження змін до Порядку формування тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання".
 23. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання".
 24. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2016 року № 2156" щодо перегляду тарифу на відпуск електричної та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях, та внесення змін до Інвестиційної програми ДП "НАЕК "Енергоатом" на 2017 рік з 01 жовтня 2017 року.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux