Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.12.2021

Порядок денний на 17 грудня 2021 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 17 грудня 2021 року о 18-30 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «КЛАРС «ДАЛІМ»;

2) ТОВ «ПІВІ-ДИМЕР»;

3) ТОВ «САНВІН 22».

2. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

2) ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ».

3. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, видану ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЕВЕРЕСТ ЕНЕРДЖІ».

5. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «СОЛІПАУЕР ТРЕЙДІНГ».

6. Про уточнення місць провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ».

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2017 року № 1439 (зміна найменування).

8. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 серпня 2021 року № 1302 (зміна найменування).

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку ліцензування видів господарської діяльності, державне регулювання яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 березня 2021 року № 510» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2021 рік.

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» на 2022 рік».

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 листопада 2020 року № 2243» щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії КП «ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ».

13. Про підписання Угоди про передачу коштів позики КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ».

14. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2022 рік:

1) КП «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

2) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

3) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника «останньої надії».

16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про відмову у включенні АТ «ВІННИЦЯГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу».

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про відмову у включенні АТ «ВОЛИНЬГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу».

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про відмову у включенні АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу».

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про відмову у включенні АТ «ЗАПОРІЖГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу».

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про відмову у включенні АТ «ЛУГАНСЬКГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу».

21. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-ЕНЕРДЖІ 3»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕСО ТЕАМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЗАХІДГІДРОЕНЕРГО»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТЗОВ «ЗАХІДГІДРОЕНЕРГО» (ГЕС Тернопільська обл., Тернопільський р-н, Білецька територіальна громада, с. Івачів Горішній, вул. Незалежності, 14 а)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-ЕНЕРДЖІ 3» (CЕС Київська обл., Білоцерківський р-н, Маловільшанська територіальна громада, с. Чупира (кадастровий номер земельної ділянки 3220489200:02:012:0013), ТОВ «ЛАЙФ ЕНЕРДЖІ» (СЕС Черкаська обл., Черкаський р-н, Литвинецька с/р (за межами населеного пункту) з кадастровим номером земельної ділянки 7122084300:01:001:2506), ТОВ «ЕСО ТЕАМ» (СЕС Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, Ворохтянська територіальна громада, смт Ворохта, вул. Данила Галицького, буд. 119/5), ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (біогазова електростанція Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Нігинське шосе, 2ж), ТОВ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» (біогазовий комплекс з переробки біомаси (органічних відходів та залишків сільського господарства (рослинництва і тваринництва)) в біогаз для виробництва електричної енергії Київська обл., у межах Великокрупільської с/р (земельна ділянка з кадастровим номером 3221981000:04:010:0005)), ТЗОВ «ЗАХІДГІДРОЕНЕРГО» (ГЕС Тернопільська обл., Тернопільський р-н, Білецька територіальна громада, с. Івачів Горішній, вул. Незалежності, 14 а)).

22. Про недотримання ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця.

23. Про недотримання ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

24. Про порушення АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

25. Про недотримання ТОВ «НИВА СОЛАР» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

26. Про порушення АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

27. Про порушення ТОВ «ТІС ЕКО» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

28. Про недотримання ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

29. Про порушення ТОВ «КВАЛІТЕТ-ПЛЮС» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

30. Про порушення ТОВ «НП-ЕНЕРДЖІ» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

31. Про недотримання ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

32. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

33. Про недотримання вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «Асканія Енерджі»;

2) ТОВ «ГЛОБАЛ ПАВЕР ТРЕЙД»;

3) ТОВ «Енера»;

4) ТОВ «АГРОАкваресурс»;

5) ТОВ «Енерготрейдер»;

6) ТОВ «Мегатрейдінг»;

7) ТОВ «Трескон»;

8) ТОВ «КПФ-Біоенерджі»;

9) ПРАТ «Синтез Ойл»;

10) ТОВ «Євро Трейд енерджі»;

11) ТОВ «Інгулецький ППК»;

12) ТОВ «ГК «Нафтогаз України»;

13) ТОВ «Енергопостачальник».

34. Про порушення ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

35. Про порушення ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

36. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

2) АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

37. Про порушення ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

38. Про анулювання ліцензії з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ТОВ «Ю ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД», та визнання такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 червня 2019 року № 1251.

39. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «КИЇВЕНЕРГОБУД», та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 20 листопада 2018 року № 1474.

40. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1359 («Про накладення штрафу на ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

41. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 листопада 2021 року № 2150 («Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «УТЕК»).

42. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 11 вересня 2018 року № 974 «Про накладення штрафу на РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

43. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 07 квітня 2021 року № 606 «Про застереження щодо недопущення надалі КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

44. Про проведення позапланових виїзних перевірок у нафтогазовому комплексі:

1) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

2) АТ «ЛЬВІВГАЗ».

45. Про проведення позапланових виїзних перевірок АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» у нафтогазовому комплексі.

46. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» (за зверненнями споживачів);

2) КП «КАМ'ЯНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» ДОР» (за заявою ліцензіата);

3) КП «УЖКГ» (за заявою ліцензіата);

4) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів);

5) ТОВ «ЛЕОПОЛІСЕНЕРДЖІ» (за заявою ліцензіата).

47. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ».

48. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ».

49. Про прийняття постанови HKPEKП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 29 березня 2019 року № 450».

50. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

51. Про погодження змін до Програми відповідності ПАТ «Запоріжжяобленерго».

52. Про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux