Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

13.06.2016

Порядок денний на 16 червня 2016 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 червня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube. До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УНІВЕРСАЛЬНИЙ ТРАНЗИТ".
 2. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії ДЕРЖАВНИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЛУЦЬКТЕПЛО".
 3. Про порушення Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ДЕРЖАВНИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЛУЦЬКТЕПЛО".
 4. Про розгляд результатів позапланової перевірки дотримання Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО".
 5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ДЕРЖАВНИМ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ".
 6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ЛЬВІВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ".
 7. Про розгляд результатів виконання пункту 5 протокольного рішення № 5 засідання НКРЕКП, яке проводилось у формі відкритого слухання 02.06.2016 (витяг з протоколу від 02.06.2016 № 27).
 8. Про схвалення проекту постанови "Про внесення змін до постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення".
 9. Про схвалення проекту постанови "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868".
 10. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
 11. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868.
 12. Про коригування тарифів на електричну і теплову енергії, що виробляється АЕС, та інвестиційної програми ДП "НАЕК "Енергоатом".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux