Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.03.2017

Порядок денний на 16 березня 2017 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 березня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "ВАТТЕНКРАФТ УКРАЇНА"
  • ПП "НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
  • ТОВ "СЕРВІСАГРО-ПОЛТАВА"
  • ТОВ "ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ"
  • СЕЛЯНСЬКОМУ ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ "ВІДРОДЖЕННЯ"
 2. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виданої ІЗЮМСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ.
 3. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 07 квітня 2016 року № 579 "Про накладення штрафу на ПАТ "ХАРКІВГАЗ" та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ".
 4. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 02 червня 2016 року № 899 "Про накладення штрафу на ПАТ "КРИВОРІЖГАЗ" та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ".
 5. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 42-р "Про попередження ТОВ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ" про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом".
 6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП "КОЛОМИЯВОДОКАНАЛ".
 7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ДМПВКГ "ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС".
 8. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у ІІ кварталі 2017 року".
 9. Про встановлення "зеленого" тарифу на відпуск електричної енергії та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва":
  • СФГ "ВІДРОДЖЕННЯ"
  • ТОВ "ПФ "ЛОТУС"
 10. Про розгляд Інвестиційної програми на 2017 рік ліцензіата з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "Черкасиобленерго".
 11. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам НКРЕКП КП Вінницької міської ради "Вінницяміськтеплоенерго" та ДП "Теплокомуненерго Маяк" ПАТ "Маяк".
 12. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП МКП "Херсонтеплоенерго".
 13. Про схвалення тарифів на транспортування теплової енергії ліцензіату НКРЕКП КП "Київтеплоенерго".
 14. Про внесення змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на березень 2017 року.
 15. Про схвалення Інвестиційної програми ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" на 2017 рік.
 16. Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" на 2017 рік.
 17. Про схвалення Інвестиційної програми ПТМ "Ковельтепло" на 2017 рік у сфері теплопостачання.
 18. Про затвердження змін до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.
 19. Про перенесення термінів повернення коштів, отриманих виробниками електричної енергії відповідно до постанов НКРЕКП, прийнятих на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 року № 765-р "Про комплексні заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній та теплоелектроцентралей для забезпечення надійності роботи об’єднаної енергетичної системи України в осінньо-зимовий період 2015/16 року", з березня 2017 року на квітень – травень 2017 року.
 20. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 грудня 2016 року (підпункт 6.1 протоколу № 24) щодо затвердження для ПАТ "Донбасенерго" додаткового платежу в разі виникнення спірних питань.
 21. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2017 року № 235 "Про алгоритм перерахувань коштів на березень 2017 року".
 22. Про схвалення проекту регуляторного акта – постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг "Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію".
 23. Про розгляд рекомендацій Антимонопольного комітету України від 24.01.2017 № 2-рк "Про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють".
 24. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження на лютий 2017 року сум коригування платежів ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом за електричну енергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України".
 25. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами для І та ІІ класу напруги на ІІ - ІV квартали 2017 року та І квартал 2018 року.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux