Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.02.2018

Порядок денний на 15 лютого 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 лютого 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «СТИРОЛОПТФАРМТОРГ»;

ТОВ «СП ГАЗ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК МИРОЦЬКЕ».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «ІНДАСТРІАЛ ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТМЕНТС»;

ТОВ «СТИРОЛОПТФАРМТОРГ»;

ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО ТРАНЗИТ».

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

ПП «АЛЬТЕНА-ГНГ».

 

5. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

 

6. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного газу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із зберігання (закачування, відбору) природного газу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД».

 

10. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 16 березня 2017 року № 287 «Про порушення ДЕРЖАВНИМ МІЖРАЙОННИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

11. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 жовтня 2016 року № 1812 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

12. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 15 червня 2017 року № 19-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ЛИСИЧАНСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ «ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ».

 

13. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 15 жовтня 2015 року № 28-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

 

14. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 19 березня 2015 року № 2-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення РІВНЕНСЬКИМ ОБЛАСНИМ ВИРОБНИЧИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ».

 

15. Про прийняття постанов НКРЕКП про зміну тарифів на відпуск електричної та/або виробництво теплової енергії у зв’язку зі зміною обсягів виробництва електричної енергії відповідно до Прогнозного балансу електроенергії Об'єднаної енергетичної системи України на 2018 рік та/або зміною витрат на паливо для ТЕЦ та когенераційних установок:

КП «Міськтепловоденергія» ТЕЦ;

ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

КП «Теплоенергетик»;

ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

 

16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» (ТЕЦ-1) на 2018 рік». 

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках». 

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» на 2017 рік».

 

19. Про схвалення проектів постанов про схвалення інвестиційних програм з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік:

ПАТ «Київенерго»;

ПрАТ «Кіровоградобленерго»;

ПАТ «Полтаваобленерго»;

ВАТ «Тернопільобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго»;

ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго»;

ПрАТ «ЕК «Чернівціобленерго»;

ТОВ «Затоцькі електричні мережі».

 

20. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «ДТЕК Західенерго».

 

21. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» для реалізації першої – третьої черги проекту реконструкції енергоблока № 7 Слов'янської ТЕС».

 

22. Про схвалення проекту постанови «Про схвалення Інвестиційної програми ліцензіата, що провадить господарську діяльність з захоронення побутових відходів ПрАТ «КАТП-1028» на 2018 рік».

 

23. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

КП «Вінницяоблводоканал»;

КП «Чернівціводоканал;

МКП «Миколаївводоканал».

 

24. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

КП «Вінницяоблводоканал»;

КП «Чернівціводоканал»;

МКП «Миколаївводоканал».

 

25. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення таким підприємствам на 2018 рік:

ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області;

ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал».

 

26. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області;

ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал».

 

27. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік:

ПрАТ «Енергоресурси»;

КП «Ірпіньводоканал»;

Комунального виробничого підприємства Кам’янської міської ради Міськводоканал»;

КП «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради.

 

28. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона»; 

КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси);

ПрАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал»;

КП «Міськводоканал» Сумської міської ради.

 

29. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».

 

30. Про встановлення (коригування) тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».

 

31. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб релігійних організацій ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

32. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux