Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.02.2022

Порядок денний на 15 лютого 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 лютого 2022 року об 11-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація на засідання».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОПЕРАТОР РИНКУ» та анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку, виданої ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ».

2. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЗЕЛЕНА ГЕНЕРАЦІЯ».

3. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «КОТОВСЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД».

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ГРУП».

5. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» (встановлення ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на когенераційних установках з використанням альтернативних джерел енергії).

7. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОТЕХНІК НІКОПОЛЬ»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-13».

8. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ДАЛІМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ЗАНІАХ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛАРС «ДАЛІМ» (СЕС Миколаївська обл., за межами населеного пункту смт Братське, кадастровий номер земельної ділянки 821455100:13:000:0053), ТОВ «КЛАРС «ЗАНІАХ» (СЕС Миколаївська область, Вознесенський (Братський) район, Братська селищна рада, кадастровий номер земельної ділянки 4821455100:13:000:0071), ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН» (СЕС Львівська обл., Яворівський р-н, Шегинівська територіальна громада, вул. Елеваторна буд. 4, склад № 1 з адміністративно-побутовими приміщеннями (літ. «В»), склад № 3 (літ. «А») та припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОТЕХНІК НІКОПОЛЬ», ТОВ «СОЛАРФІЛД-13» (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Покровської селищної ради, земельна ділянка з кадастровим номером 1224255100:02:002:0053)).

9. Про недотримання ТОВ «СОЛЯРІС ОПЕС» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

10. Про недотримання ТОВ «ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

11. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

АТ «ОДЕСАГАЗ»;

ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ».

12. Про недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»;

ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

13. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 березня 2021 року № 463 «Про застереження щодо недопущення надалі КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

14. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 13 жовтня 2021 року № 1798 «Про накладення штрафу на ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходу державного регулювання».

15. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

ТОВ «УКРЕЛЕКТРО ЗБУТ» (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»).

16. Про проведення позапланової виїзної перевірки у нафтогазовому комплексі АТ «КИЇВОБЛГАЗ».

17. Про збільшення строку проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

18. Про збільшення строку проведення планової перевірки у сфері теплопостачання ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

19. Про збільшення строку проведення планової перевірки у нафтогазовому комплексі АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

20. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у червні, серпні, вересні та листопаді 2021 року».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux