Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.11.2022

Порядок денний на 16 листопада 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 16 листопада 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ОТ».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ВАМ ЕНЕРДЖИ»;

2) ТОВ «ЕНЕРГЕТИК ЮА»;

3) ТОВ «КЕТ»;

4) ТОВ «ОТ»;

5) ТОВ «УКРТРЕЙД КОМПАНІ ЛТД».

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЕЛЕКТРОТОРГ СІСТЕМ».

5. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ІНЖИНІРИНГ».

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ВЕЗ».

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

8. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2022 рік:

1) АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

9. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2021 року № 2500» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2022 рік.

10. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про затвердження змін до планів розвитку газорозподільних систем на 2022 – 2031 роки газорозподільчих підприємств:

1) АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

2) АТ «ДНІПРОГАЗ»;

3) АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

4) ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

5) АТ «ОДЕСАГАЗ».

11. Про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження змін до планів розвитку газорозподільних систем на 2022 – 2031 роки газорозподільчих підприємств:

1) АТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

2) АТ «ЛУБНИГАЗ».

12. Про прийняття постанов НКРЕКП про включення АТ «ВІННИЦЯГАЗ», АТ «ЗАКАРПАТГАЗ», АТ «КИЇВОБЛГАЗ», АТ «РІВНЕГАЗ», АТ «СУМИГАЗ», АТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ», АТ «ХАРКІВГАЗ», АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ», АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ», АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ», АТ«ЧЕРНІГІВГАЗ», ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб’єктів ринку природного газу.

13. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» (планова перевірка).

14. Про порушення МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (планова перевірка).

15. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (планова перевірка).

16. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (планова перевірка).

17. Про недотримання ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця.

18. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

20. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

21. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» вимог законодавства та Ліцензійних умов з постачання природного газу.

22. Про недотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

23. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» вимог законодавства та Ліцензійних умов з постачання природного газу.

24. Про проведення позапланових невиїзних перевірок (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»):

1) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»;

3) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

4) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

5) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

6) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

7) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

8) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

9) ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

10) ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

25. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

26. Про збільшення строку проведення планової перевірки АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРТРАНСГАЗ» з виробництва електричної енергії.

27. Про збільшення строку проведення планової перевірки АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРТРАНСГАЗ» із зберігання (закачування, відбору) природного газу.

28. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРГІДРОЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії.

29. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД» з постачання електричної енергії споживачу.

30. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД» з виробництва теплової енергії.

31. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

32. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

33. Про погодження змін до Тимчасового порядку придбання допоміжної послуги для забезпечення регулювання частоти та активної потужності в ОЕС України, а саме забезпечення резервів заміщення (третинне регулювання).

34. Про перегляд розміру фіксованого платежу за користування програмним забезпеченням оператора ринку та тарифу на здійснення операцій купівлі-продажу на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку, розрахованого АТ «Оператор ринку», на 2022 рік.

35. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 05 липня 2022 року № 690» щодо подовження термінів виконання інвестиційних та ремонтних програм на 2022 рік.

36. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2021 року № 2979» щодо схвалення Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на 2022 рік.

37. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (перенесено з 10.11.2022).

38. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АТЛАС РЕНЬЮЕБЛ ЕНЕРДЖИ» (перенесено з 10.11.2022).

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux