Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.12.2016

Порядок денний на 15 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 15 грудня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання НКРЕКП буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТЗОВ «СИНТЕЗ СОЛАР»;

- ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ»;

- ТОВ «САН ЕНЕРГО».

 

2. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом».

 

3. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

4. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

5. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), постачання теплової енергії ПАТ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО». 

 

9. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО». 

 

10. Про результат виконання вимог протокольних рішень, прийнятих в ході розгляду на відкритих засіданнях НКРЕКП, актів перевірок ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом у 2016 році.

 

11. Про розгляд та схвалення Інвестиційної програми ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» на 2016 рік.

 

12. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13 червня 2016 року № 1113 «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Глухівський тепловий район» на 2016 рік».

 

13. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок на 2017 рік.

 

14. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЄВРОІМЕКС».

 

15. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНТАЛЕКС ГРІН ПАУЕР».

 

16. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Синтез Солар».

 

17. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва». (ТОВ «ЄВРОІМЕКС» (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Тийглаш,(1-3 черги), ТОВ «САНТАЛЕКС ГРІН ПАУЕР» (СЕС Новенська сільрада, Токмацький р-н, Запорізька обл. (1 - 2 пускові комплекси)), ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Новенська сільрада, Токмацький  р-н, Запорізька обл.(3 пусковий комплекс)), ТОВ «ЛІДЕР» (ФЕС за адресою: Вінницька обл. Чечельницький р-н. селище Чечельник, вул. Шевченка, 43 (2 черга), ТОВ «Синтез Солар» (Бориславська СЕС №2 та Бориславська СЕС «Синтез-1»)).

 

18. Про затвердження нормативу перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання постачальника природного газу, на якого покладені спеціальні обов'язки, відкритого в установі уповноваженого банку, що надійшли при постачанні природного газу ПАТ «Одеський припортовий завод», на грудень 2016 року. 

 

19. Про перегляд тарифів на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств та тарифів на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз» відповідно до території ліцензованої діяльності газорозподільних підприємств.

 

20. Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2016–2025 роки для ПАТ «Донецькоблгаз».

 

21. Про внесення змін І розділу (Інвестиційної програми на 2016 рік) Плану розвитку газорозподільної системи на 2016–2025 роки:

- ПАТ «Волиньгаз»;

- ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

- ПАТ «Рівнегаз»;

- ПАТ «Сумигаз»;

- ПАТ «Хмельницькгаз»;

- ПАТ «Чернівцігаз»;

- ПАТ «Чернігівгаз».

 

22. Про внесення змін до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

- ПАТ «Київенерго»;

- ПАТ «Українська залізниця».

 

23. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

24. Про встановлення тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік для ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електроенергії за регульованим тарифом.

 

25. Про схвалення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 21 лютого 2008 року № 198».

 

26. Про схвалення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 26 липня 2007 року № 996».

 

27. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження на листопад 2016 року сум коригування платежів ліцензіатів з постачання електроенергії за регульованим тарифом за електричну енергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України».

 

28. Про затвердження Періодів максимального навантаження енергосистеми України по місяцях 2017 року в робочі, вихідні та святкові дні (за київським часом).

 

29. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 24 листопада 2016 року (підпункт 5.3 протоколу № 21) та внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 червня 2016 року № 918.

 

30. Про затвердження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 24 листопада 2016 року (підпункт 6.1 протоколу № 21).

 

31. Про встановлення фіксованих сум коштів для енергогенеруючих компаній, яким було надано авансові платежі за рахунок кредитних коштів, які ДП «Енергоринок» залучає в АТ «Ощадбанк».

 

32. Про здійснення перерахування коштів виробникам електричної енергії (крім виробників електричної енергії, що провадять діяльність на неконтрольованій території, визначених центральним органом виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2015 року № 263) та НЕК «Укренерго» до забезпечення їм рівного відсотку оплати фактичної товарної продукції листопада 2016 року.

 

33. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку комерційного обліку електричної енергії, виробленої на об’єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями)».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux