Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.08.2018

Порядок денний на 14 серпня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 серпня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ДП ЕТС;

ТОВ «МЕТАН-ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГЛОБАЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕНЕРА»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ПРОМАТОМ».

 

3. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ВК ЕНЕРГОРЕСУРСИ».

 

4. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ».

 

5. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії КП «ТМТКЕ».

 

6. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого та теплогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК».

 

7. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів ПП «ЕКО-СТАРТ».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу ПП «СТОЖАРИ».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу ТОВ «КРАФТ ЕНЕРДЖИ».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ПОЛТАВСЬКИМ ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ВИРОБНИЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

13. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

14. Про анулювання ліцензії на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ЗАПЛАЗСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

 

15. Про проведення позапланової перевірки ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО».

 

16. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 15 лютого 2018 року № 192 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

17. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 14.09.2017 № 1121 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

18. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БЛАГОДАР-СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРК» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковский р-н, с. Соколове), ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП» (1 та 3 черги СЕС Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Бєльченко братів, 2-А), ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, Чумаківська сільська рада), ТОВ «БЛАГОДАР-СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Новоолександрівка, вул. Центральна, 86, 92), ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО» (1 черга СЕС Закарпатська обл., м. Берегово, вул. Запорізька, 50), ТОВ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО» (СЕС Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Козлин, вул. Колгоспна, 24), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників, буд. 38а), ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС» (1 черга електростанції на біомасі, розташованої в Київській обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Героїв Дніпра, 38-А/1)).

 

19. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1486» (перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та внесення змін до Інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік).

 

20. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1487» (перегляд тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік).

 

21. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1488» (перегляд тарифів на відпуск електричної енергії і виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях, та внесення змін до Інвестиційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2018 рік).

 

22. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

23. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1512» щодо перегляду тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2018 рік.

 

24. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами».

 

25. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження тарифу на транспортування аміаку магістральними трубопроводами ДП «УКРХІМТРАНСАМІАК» для споживачів України по маршруту РС-33 – Одеський припортовий завод».

 

26. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 жовтня 2016 року № 1790».

 

27. Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

 

28. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік. 

 

29. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

 

30. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 22 червня 2012 року № 806».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux