Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.02.2017

Порядок денний на 14 лютого 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 лютого 2017 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 26.05.2016 № 842 «Про накладення штрафу на ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ та від 26.05.2016 № 843 «Про накладення штрафу на ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами».

 

2. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2016 року № 1687 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ» та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ».

 

3. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 06 жовтня 2016 року № 27-р «Про попередження ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ» про необхідність усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом».

 

4. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 14 липня 2016 року № 10-р «Про попередження ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ» щодо необхідності усунення порушення та застереження щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ».

 

5. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 18 серпня 2016 року № 16-р «Про попередження ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» про необхідність усунення порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом».

 

6. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 28 грудня 2016 року № 43-р «Про попередження ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» про необхідність усунення порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом».

 

7. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 20 жовтня 2016 року № 31-р «Про попередження ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» про необхідність усунення порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом».

 

8. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП, від 21 липня 2016 року № 1300 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та Ліцензійних умов з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 19 листопада 2015 року № 34-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

 

10. Про розгляд Інвестиційної програми на 2017 рік ліцензіата з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

 

11. Про встановлення ТОВ «Рівнетеплоенерго» тарифу на виробництво теплової енергії, що використовується для виробництва та надання установам, які фінансуються за рахунок державного і місцевих бюджетів, послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

 

12. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Екотехнік-Дунаївці».

 

13. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Сонячна Деражня».

 

14. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АКВАРЕСУРСЕНЕРГО».

 

15. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «Екотехнік-Дунаївці» (1 черга СЕС), ТОВ «Солар Квант» (2 черга СЕС Дніпропетровська обл, м. Орджонікідзе), ТОВ «Сонячна Деражня», ТОВ «АКВАРЕСУРСЕНЕРГО» (Ужгородська ГЕС), ТОВ «Закарпаттяобленерго»).

 

16. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

 

17. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води,  водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

 

18. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію для потреб інших споживачів (крім населення) ТОВ Краматорськтеплоенерго».

 

19. Про встановлення (коригування) тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб інших споживачів (крім населення) ТОВ «Краматорськтеплоенерго».

 

20. Про затвердження нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «побутові споживачі та релігійні організації (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності)», на лютий 2017 року.

 

21. Про перенесення термінів повернення коштів, отриманих виробниками електричної енергії відповідно до постанов НКРЕКП, прийнятих на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 року №765-р «Про комплексні заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній та теплоелектроцентралей для забезпечення надійності роботи об’єднаної енергетичної системи України в осінньо-зимовий період 2015/16 року», рівними частинами з лютого 2017 року на квітень та травень 2017 року.

 

22. Про встановлення фіксованих сум повернення коштів для енергогенеруючих компаній, яким було надано авансові платежі за рахунок кредитних коштів, які ДП «Енергоринок» залучає в АТ «Ощадбанк».

 

23. Про здійснення перерахування коштів виробникам електричної енергії (крім виробників електричної енергії, що провадять діяльність на неконтрольованій території, визначених центральним органом виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2015 року № 263) та НЕК «Укренерго» до забезпечення їм рівного відсотку оплати фактичної товарної продукції січня 2017 року.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux