Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

09.07.2015

Порядок денний на 14 липня 2015 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 липня 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії Комунальним підприємством Дніпродзержинської міської ради "Дніпродзержинськтепломережа".
 2. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) Товариством з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест".
 3. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами Комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси".
 4. Про припинення процедури розгляду порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КПТМ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА", відповідно до вимог постанови НКРЕКП від 11.06.2015 № 1751 "Про накладення штрафу на КПТМ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії".
 5. Про перегляд тарифів ДП "НАЕК "Енергоатом" на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях, та внесення змін до Інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на 2015 рік.
 6. Про коригування тарифу на відпуск електричної енергії ПАТ "Укргідроенерго" та внесення змін до Інвестиційної програми з виробництва електричної енергії на 2015 рік.
 7. Про внесення змін до Інвестиційної програми на 2015 рік ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" та перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами для ДП "НЕК "Укренерго".
 8. Про перегляд тарифу на відпуск електричної енергії, виробленої Ташлицькою ГАЕС та Олександрівською ГЕС ДП "НАЕК "Енергоатом".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux