Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

10.12.2018

Порядок денний на 14 грудня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 грудня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ДП «МА «ЛЬВІВ» ІМ. ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АВРОРА ТЕРМ»;

КП ВМР «ВМТЕ»;

ТОВ «ТКЕ МАЯК ЛТД».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА».

 

4. Про уточнення місць провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЕНЕРДЖІ СПЕЙС».

 

5. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ НОВИЙ-РОЗДІЛ».

 

6. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ».

 

7. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги постачальника «останньої надії».

 

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ».

 

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

11. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

12. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «Харківобленерго».

 

13. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

14. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

 

15. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

16. Про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2019 – 2028 роки:

ПрАТ «ГАДЯЧГАЗ»;

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ»;

ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»;

ПрАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

17. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом» (АЕС) на 2018 рік» (без зміни її загального розміру).

 

18. Про визнання такими, що втратили чинність, постанов НКРЕ:

від 05.11.2010 № 1471 «Про затвердження «зеленого» тарифу ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

від 24.04.2010 № 488 «Про затвердження «зеленого» тарифу ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

19. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВАТТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПОРОДА»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СОЛАРСИСТЕМС» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів))»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПОРОДА» (Березівська ГЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу, надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНВАТТЕХ» (СЕС Хмельницька обл., Віньковецький р-н, Зіньківської сільської ради, за межами населеного пункту c. Станіславівка), ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»), ТОВ «САНЕНЕРГО» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, Бедриковецької сільської ради, за межами населеного пункту c. Бедриківці), ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК» (СЕС «Партизани»), ТОВ «СОЛАРСИСТЕМС» (СЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, на території Кутковецької сільської ради (за межами населених пунктів)), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4» (2 черга СЕС «Ярове»), ПП «АЛЬТЕНЕР» (ГЕС на р. Брустурянка біля смт Усть Чорна, Закарпатська обл.,   Тячівський р-н, територія Усть-Чорнянської селищної ради), ТОВ «ПОРОДА» (Березівська ГЕС), та припинення дії «зеленого» тарифу для  ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (Мало-Ворожбянська ГЕС, Михайлівська ГЕС), ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»).

 

20. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА» (СЕС «Енергія Галича»)).

 

21. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛУБНИГАЗ».

 

22. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ».

 

23. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ГІРНИЧО-ХІМІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СІРКА».

 

24. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ».

 

25. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ».

 

26. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПРАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

 

27. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПРАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ».

 

28. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

 

29. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ПрАТ «ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ «УКРНАФТОБУРІННЯ».

 

30. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ».

 

31. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ТГАЗ».

 

32. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЕНЕРГОПРОМ АЛЬЯНС».

 

33. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

34. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

35. Про зупинення дії ліцензії на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

36. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ».

 

37. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».

 

38. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення граничного рівня плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2019 рік».

 

39. Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на 2019 рік.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux