Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.06.2022

Порядок денний на 14 червня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 червня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ГРЕЙТ ЕНЕРДЖИ ЮКРЕЙН».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ДЕЛЬТА ЕНЕРГО»;

ТОВ «МЕТ УКРАЇНА».

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВЕС».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ПРАТ «ПЕРВУХІНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

5. Про зупинення частково дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН».

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої АТ «КДБК».

7. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої АТ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЗАВОД «ЕНЕРГЕТИК».

8. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

10. Про врегулювання невідкладних питань господарської діяльності ліцензіатів в умовах воєнного стану.

11. Про недотримання АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 11 лютого 2022 року № 103).

12. Про недотримання АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 11 лютого 2022 року № 104).

13. Про недотримання ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта від 18 лютого 2022 року № 124).

14. Про недотримання ТОВ «ЛЕ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

15. Про недотримання ФГ «ЗАРВАНИЦЯ АГРО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

16. Про недотримання ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

17. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 червня 2021 року № 960 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

18. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів).

19. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 17 листопада 2021 року № 2209 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання».

20. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2019 року № 2975 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

21. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 23 липня 2021 року № 1161 «Про застереження щодо недопущення надалі КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

22. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 11 листопада 2020 року № 2076 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 25 січня 2019 року № 57, здійснення заходів державного регулювання».

23. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 березня 2022 року № 335 «Про врегулювання деяких питань на строк запровадження (введення) воєнного стану в Україні».

24. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

25. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАЛІПСО БІОГАЗ».

26. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНДЖИ ТАТАРБУНАРИ» (СЕС «Амбарів»), ТОВ «КАЛІПСО БІОГАЗ» (Біогазовий комплекс з виробництва електроенергії з біогазу Чернігівська обл., (інформація з обмеженим доступом))).

27. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 квітня 2022 року № 393».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux