Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

14.03.2023

Порядок денний на 14 березня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 14 березня 2023 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «УКРГАЗЕКСПРЕС».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ТК САН ЕНЕРГО».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРГОАЛЬЯНС Ю ЕЙ»;

2) ТОВ «НАП-КОМ’ЮНІТІ ТРЕЙДІНГ»;

3) ТОВ «СВІТЛО ДЛЯ ВСІХ».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ПЧТК».

5. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданих:

1) ТОВ «ГАЗОЙЛПЕТРОЛЕУМ»;

2) ТОВ «ГАЗПРОМІНВЕСТ ЛТД»;

3) ТОВ «ЄВРО-ЕНЕРГОГАЗ»;

4) ТОВ «ІНВЕСТПРОМГАЗ»;

5) ТОВ «ІНПЕКС ГАЗ»;

6) ТОВ «ІНТЕР ГАЗ ТРЕЙДІНГ»;

7) ТОВ «МАРЛЕС ЛТД»;

8) ТОВ «МЕГА ОПТ ТОРГ»;

9) ТОВ «ОПТІМУМ ТРЕЙДІНГ»;

10) ТОВ «ОФІС БІЗНЕС ГРУП»;

11) ТОВ «СТРІМ ГАЗ»;

12) ТОВ «ТК«ЕНЕРГОІННОВАЦІЇ»;

13) ТОВ «УГІ»;

14) ТОВ «УГК «ЦЕНТР».

6. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «ЕНЕРГОСВІТ ТРЕЙД»;

2) ТОВ «ІНПЕКС ГАЗ»;

3) ТОВ «МАНЬКІВКАЕНЕРГОПОСТАЧ»;

4) ТОВ «СТРІМ ГАЗ».

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1135 (зміна найменування).

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352» (щодо відновлення дії окремих положень Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу).

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу».

10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2023 – 2027 роки».

11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2023 рік».

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 03 травня 2022 року № 422».

13. Про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження щомісячних розрахунків ДП «ГАЗПОСТАЧ» ТОВ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ», ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ», ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ», ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ», ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ», ТОВ «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ», ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ», ТОВ «ТД «ЛУБНИГАЗ», ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ», ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» різниці між вартістю ресурсу природного газу, використаного постачальником для забезпечення потреб побутових споживачів протягом січня – квітня 2021 року включно, та вартістю реалізації цього ресурсу побутовим споживачам протягом січня – квітня 2021 року.

14. Про прийняття постанов НКРЕКП про затвердження ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ», ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ», ПРАТ «УМАНЬГАЗ», АТ «ХЕРСОНГАЗ», АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ», ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ» обсягів перевищення фактичної вартості послуг з розподілу природного газу за даними звітності, поданої товариствами до НКРЕКП, над тарифною виручкою, передбаченою тарифами на розподіл природного газу, встановленими НКРЕКП, з урахуванням отриманих компенсацій витрат за відповідні періоди.

15. Про недотримання ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Про недотримання ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

17. Про недотримання АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

18. Про недотримання ТОВ «ЛЕ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

19. Про недотримання ПРАТ «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

20. Про недотримання ТОВ «СВІТЛО ДЛЯ СВІТУ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

21. Про недотримання ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

22. Про недотримання АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

23. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ».

24. Про недотримання ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

25. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ».

26. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ».

27. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ПАВЕРСТОК», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 18 червня 2019 року № 1061.

28. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ПАВЕРСТОК», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 січня 2020 року № 102.

29. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 17 січня 2023 року № 15-р («Про усунення порушень АТ «ПОЛТАВАГАЗ»).

30. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

31. Про проведення позапланових невиїзних перевірок АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями замовників послуги з приєднання).

32. Про збільшення строку проведення планової перевірки ФГ «ОМЕЛЬЯНЕНКО» з виробництва електричної енергії.

33. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з розподілу природного газу (на підставі постанови НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 192).

34. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з розподілу природного газу (на підставі постанови НКРЕКП від 01 лютого 2022 року № 193).

35. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки АТ «КИЇВОБЛГАЗ» з розподілу природного газу (на підставі постанови НКРЕКП від 15 лютого 2022 року № 326).

36. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

37. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

38. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

39. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у серпні 2022 року.

40. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

41. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1959» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНКОМ-ЕНЕРГО» (СЕС «Новоєгорівська»), ТОВ «ВІННЕР СОЛАР» (СЕС Київська обл., (інформація з обмеженим доступом), СЕС Київська обл., (інформація з обмеженим доступом), СЕС Київська обл., (інформація з обмеженим доступом))).

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux