Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

12.05.2015

Порядок денний на 13 травня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 травня 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання (перенесено засідання Комісії з 12 травня 2015 року) за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ»;

ТОВ «ГАЗПРОМ-ІНВЕСТ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

КП «СКОЛЕТЕПЛОЕНЕРГО»;

КП «ПЕРЕМИШЛЯНИТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ «УКРТЕПЛО-ВОЛИНЬ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

 

4. Про переоформлення ліцензій, виданих ПАТ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СЕВАСТОПОЛЬЕНЕРГО», на право провадження господарської діяльності з:

передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами;

постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії:

КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради;

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі».

 

Розділ другий. Різне

 

1. Про розгляд результату планової перевірки дотримання ДП «Енергоринок» Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з оптового постачання електричної енергії.

 

2. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ПАТ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА».

 

3. Про прийняття рішення щодо можливості врахування у тарифах на передачу електричної енергії електропередавальної організації коштів на повернення поворотної фінансової допомоги у зв’язку з приєднанням електроустановок замовника зі створенням резерву абонованої приєднаної потужності (ТОВ «Істрейт»).

 

4. Про прийняття рішення щодо можливості врахування у тарифах на передачу електричної енергії електропередавальної організації коштів на повернення поворотної фінансової допомоги у зв’язку з приєднанням електроустановок замовника зі створенням резерву абонованої приєднаної потужності (ТОВ «Кратон»).

 

5. Про затвердження  Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на травень 2015 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.04.2015 № 1331.

 

6. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Алгоритму розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання гарантованих постачальників природного газу»;

 

«Про внесення змін до Типового договору на розподіл природного газу».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux