Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.02.2018

Порядок денний на 13 лютого 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 лютого 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ПРІНТ ІНЖІНІРІНГ»;

ТОВ «В-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «БЛАГОГАЗ ЗБУТ».

 

2. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ДОЧІРНІМ ПІДПРИЄМСТВОМ «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ».

 

3. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ПОЛІССЯГАЗ».

 

4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ».

 

5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

 

6.  Про проведення позапланової перевірки КП «КРЕМЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.  

 

7. Про проведення позапланової перевірки ЛЬВІВСЬКОГО МІСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ».

 

8. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2016 року № 620 «Про накладення штрафу на КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 10 листопада 2016 року № 1978 «Про накладення штрафу на КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення». 

 

10. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 вересня 2016 року № 1534 «Про накладення штрафу на КП «ВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами ДЕРЖАВНИМ МІСЬКИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

12. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА ЕНЕРГО» (СЕС «Рубанівка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СЕС ДІБРОВКА» (СЕС Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, за межами населеного пункту на території Бобринецької міської ради)»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗІМУТ ЮГ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВЕЛИГЕН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 72)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВЕЛИТОН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 70)»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «РОІЛ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АП «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва на об’єкті електроенергетики ЗЕА «Новосвіт» (ГЕС «Сарата»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «НИВА ЕНЕРГО» (СЕС «Рубанівка»), ТОВ «СЕС ДІБРОВКА» (СЕС Кіровоградська обл., Бобринецький р-н, за межами населеного пункту на території Бобринецької міської ради), ТОВ «АЗІМУТ ЮГ» (СЕС Одеська обл., м. Теплодар, проспект Енергетиків, 148), ТОВ «ВЕЛИГЕН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 72), ТОВ «ВЕЛИТОН СОЛАР» (СЕС Херсонська обл., Генічеський р-н, смт Новоолексіївка, вул. Комаровська, 70), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 2» (СЕС «Красне»), ПП «РОІЛ» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Полтавське шосе, 619), ТОВ «АП «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ»), ЗЕА «Новосвіт» (ГЕС «Сарата»)).

 

13. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ТЕК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНВЕСТМЕН ЕНЕРДЖІ КОМПАНІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МАКС ЛАЙТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва на об’єкті електроенергетики ТОВ «Вітряний Парк Причорноморський» (2 пусковий комплекс Лиманської ВЕС)»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕМЗА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «Солар Парк Підгородне» («СЕС СОЛАР ПАРК ВЕСЕЛЕ»), ТОВ «ГРІН ТЕК» (1 черга СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, с. Могутнє, вул. Садова, 33-а), ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» («Ладижинська СЕС»), ТОВ «ІНВЕСТМЕН ЕНЕРДЖІ КОМПАНІ» (СЕС «Луквиця»), ТОВ «САНГРІНЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «Богуслав 1»), ТОВ «Санлайт Енерджі» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, вул. Дорожна, 11), ПП «АРТ-ЕНЕРГО» (СЕС Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Т. Дороша, 20а, СЕС Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники вул. Скнилівська, 21, СЕС Львівська обл., Камянка-Бузький р-н, смт Запитів на території ВАТ «Львівська товарно-сировинна фірма «Львівресурси»)), ТОВ «МАКС ЛАЙТ» (СЕС м. Київ, ул. Глибочицька, 53), ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (2 пусковий комплекс Лиманської ВЕС), ТОВ «ЕМЗА» (Мигіївська ГЕС)).

 

14. Про внесення змін до постанови НКРЕ від 30 вересня 2010 року № 1303 та до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617 (щодо зміни назви ПАТ «Західенерго»).

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux