Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.04.2017

Порядок денний на 13 квітня 2017 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 13 квітня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "ВАЙТЕЛ ТРЕЙД".
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "ГАЗПРОМСЕРВІС"
  • ТОВ "ГАЗСЕРВІСТРЕЙД"
  • ТОВ "ЗАХІДНАДРАСЕРВІС"
  • ТОВ "ПНП-ГАЗ"
  • ТОВ "ПРИВАТНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
  • ТОВ "ЮГ-ГАЗ"
  • ТОВ ГК "УКРГАЗ"
 3. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії".
 4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КОНЦЕРНОМ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ".
 5. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 жовтня 2015 року № 2594 "Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії".
 6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ДП "ШЕПЕТІВКАГАЗ" ПАТ«ШЕПЕТІВКАГАЗ".
 7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП "НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ".
 8. Про внесення зміни до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 грудня 2015 року № 37-р "Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ТОВ "ТАУН СЕРВІС".
 9. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 вересня 2016 року № 1534 "Про накладення штрафу на КП "ВОДОКАНАЛ" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення".
 10. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 07 липня 2016 року № 1230 "Про накладення штрафу на ПАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО" за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення Комісії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії".
 11. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 04 серпня 2016 року № 1369 "Про накладення штрафу на ПАТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення Комісії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії".
 12. Про встановлення "зеленого" тарифу на відпуск електричної енергії та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію, та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання для:
  • ТОВ "ДНІПРО ЕНЕРГО" (СЕС "Межиріч")
  • ТОВ "Солар Енерджі Інвестментс Україна" (2 пусковий комплекс СЕС "Бориспіль – 1")
 13. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку розрахунку роздрібних тарифів на електричну енергію, тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом".
 14. Про перенесення термінів повернення коштів, отриманих виробниками електричної енергії відповідно до постанов НКРЕКП, прийнятих на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2015 року № 765-р "Про комплексні заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній та теплоелектроцентралей для забезпечення надійності роботи об’єднаної енергетичної системи України в осінньо-зимовий період 2015/16 року", з квітня 2017 року на червень 2017 року.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux