Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.10.2017

Порядок денний на 12 жовтня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 жовтня 2017 року о 10-00, 12-00 та 14-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Частина І (10-00)

 

1. Про затвердження складу Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «НАФТОГАЗТРАНС-2015».

 

3. Про зміни встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРДЖИ СОЛАР»;

ТОВ «ЄВРОІМЕКС»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-КРЕМЕНЧУК».

 

5. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РОЗВИТОК».

 

6. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів ТОВ «ЕКО-СЕРВІС».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРНІВЦІГАЗ». 

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ».

 

10. Про результати позапланової перевірки дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

 

11. Про прийняття постанов НКРЕКП «Про встановлення «зеленого» тарифу:

ТОВ «МАСТЕРЕНЕРГО ІНВЕСТ»;

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

 

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Ренджи Сарата» (СЕС Вінницька обл., Шаргородський р-н, м. Шаргород, вул. Лугова, 96)».

 

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» ТОВ «Ренджи Сарата» (СЕС Вінницька обл., Шаргородський р-н, м. Шаргород, вул. Лугова, 96), ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» (СЕС Київська обл., м. Боярка, вул. Білогородська, буд. 61), ТОВ «Кліар Енерджі» (2 черга полігона ТПВ Харківська обл., Харківський р-н, с. Докучаєвське, вул. Об’їздна, 2), ТОВ «МАСТЕРЕНЕРГО ІНВЕСТ» (полігон ТПВ на території Шпанівської сільської ради Рівненського р-ну, Рівненської обл.).

 

14. Про схвалення проектів постанов про схвалення змін до інвестиційних програм на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (частина 1) та (частина 2):

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»;

ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»;

ПАТ «Сумиобленерго»;

ПрАТ «ЕК Чернівціобленерго»;

ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»;

ПАТ «Чернігівобленерго»;

ПАТ «Вінницяобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго».

 

15. Про надання кредитних коштів КП «Теплоенергетик» у жовтні 2017 року.

 

16. Про схвалення проектів рішень НКРЕКП щодо затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2017 – 2026 роки:

ПАТ «Волиньгаз»;

ПАТ «Житомиргаз»;

ПАТ «Закарпатгаз»;

ПАТ «Запоріжгаз»;

ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

ПАТ «Київгаз»;

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Луганськгаз»;

ПАТ «Рівнегаз»;

ПАТ «Чернівцігаз»;

ПАТ «Чернігівгаз».

 

Частина ІІ (12-00)

 

17. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення ДП «НАЕК «Енергоатом» тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями, на 2018 рік».

 

18. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів ДП «НАЕК «Енергоатом» на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях».

 

19. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік».

 

20. Про схвалення проекту рішення НКРЕКП «Про встановлення структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік».

 

21. Про схвалення проекту постанови про схвалення Інвестиційної програми на 2018 рік з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «Укренерго».

 

22. Про схвалення проектів рішень НКРЕКП «Про встановлення тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії на 2018 рік для ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електроенергії на закріпленій території».

 

23. Про розгляд інвестиційних програм ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2018 рік (частина 1) (частина 2).

 

Частина ІІІ (14-00)

 

24. Про схвалення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ПАТ «Київенерго»;

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

Концерн «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя;

КП «Харківські теплові мережі».

 

25. Про схвалення (коригування) тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ПАТ «Київенерго»;

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

Концерн «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя;

КП «Харківські теплові мережі».

 

26. Про схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

27. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

28. Про схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП КПТМ «Криворіжтепломережа».

 

29. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП КПТМ «Криворіжтепломережа».

 

30. Про схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

31. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

32. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

КП «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради;

ТОВ «Енергія – Новий Розділ».

 

33. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»;

Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго»;

Концерну «Міські теплові мережі», м. Запоріжжя;

ПАТ «Сумське НВО»;

КП «Харківські теплові мережі».

 

34. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (частина 1) (частина 2):

Комунальному підприємству «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»;

Товариству з обмеженою відповідальністю «ТАУН СЕРВІС»;

Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради;

Міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона»;

Комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Луцькводоканал»;

Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Чернівціводоканал;

Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству з видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»;

Приватному акціонерному товариству «Енергоресурси»;

Комунальному підприємству «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради;

Комунальному підприємству «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

Міському комунальному підприємству «Миколаївводоканал»;

Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради;

Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром»;

Комунальному підприємству Слов'янської міської ради «Словміськводоканал».

 

35. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (частина 1) (частина 2):

Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»;

Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради;

Міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал»;

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Товариству з обмеженою відповідальністю «ТАУН СЕРВІС»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради;

Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради;

Комунальному підприємству «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Комунальному підприємству «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

Комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона»;

Комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Луцькводоканал»;

Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

Комунальному підприємству «Чернівціводоканал»;

Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству з видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»;

Міському комунальному підприємству «Миколаївводоканал»;

Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром»;

Комунальному підприємству Слов'янської міської ради «Словміськводоканал».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux