Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.08.2020

Порядок денний на 12 серпня 2020 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 серпня 2020 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ПП "ЕНЕРГОТРАНСЗАХІД"
  • ТОВ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
  • ТОВ "РЕГІОН ЕНЕРГОПОСТАЧ"
  • ТОВ "СМАРТ ГРІД УКРАЇНА"
  • ТОВ "УКРБІОЕНЕРГОРЕСУРС"
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "БІОТЕК ГРУП УКРАЇНА"
  • ТОВ "ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
 3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ "РЕГІОН ЕНЕРГОПОСТАЧ".
 4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "СОЛАР СКАЙЛАЙН"
  • ТОВ "ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
 5. Про уточнення назви об’єкта електроенергетики та місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.
  • ТОВ "АГРОФІРМА ІМ. ЧКАЛОВА"
  • ТОВ "АСК ЕНЕРДЖІ"
 6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 листопада 2018 року № 1445 (уточнення найменування та місць провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО").
 7. Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 30.06.2020 № 1253, № 1254, № 1255 та № 1256 (про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та виробництва електричної енергії ТОВ "ДТЕК ЛУГАНСЬКА ТЕС" та ТОВ "ДТЕК Курахівська ТЕС").
 8. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ РОМАНЧУК АНАСТАСІЇ ВІКТОРІВНІ.
 9. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ПП "НОВІТНЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ".
 10. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:
  • ТОВ "ПРОФЕНЕРДЖИ"
  • ПРАТ "ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ"
 11. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виданих:
  • ТОВ "МЕНЕДЖЕС УКРАЇНА"
  • ПРАТ "ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ"
 12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2703" (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ").
 13. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 січня 2020 року № 88".
 14. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ФЕС СТРАБИЧОВО 2"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "РЕНДЖИ ЗАПОРІЖЖЯ" (1 черга СЕС "Степногірськ")"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "РЕНДЖИ ЗАПОРІЖЖЯ" (2 черга СЕС "Степногірськ")"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "ГЕЛІЯ СОЛАР" (СЕС "Златопільська")"
  • «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15.07.2020 № 1408 "Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ" (СЕС Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 46)"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 01.08.2020 № 1497" (у частині встановлення "зеленого" тарифу та надбавки до "зеленого" тарифу ТОВ "РЕНДЖИ ЗАПОРІЖЖЯ" (1 – 2 черги СЕС "Степногірськ")", ТОВ "ГЕЛІЯ СОЛАР" (СЕС "Златопільська"), ТОВ "ІРШАНСЬКА СЕС" (1 черга СЕС "ІРШАНСЬКА СЕС"), ТОВ "СОЛАР СКАЙЛАЙН" (СЕС Вінницька обл., Липовецький р-н, с. Росоша, вул. Шевченка, б/н (кадастровий номер земельної ділянки 0522285600:04:000:0438)), ТОВ "ФЕС СТРАБИЧОВО 2" (СЕС "ФЕС СТРАБИЧОВО 2"), ТОВ "ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ" (СЕС Київська обл., Васильківський р-н, смт Глеваха, вул. Вокзальна, буд. 46)
 15. Про порушення Ліцензійних умов з транспортування теплової енергії ДМП "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО".
 16. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ПП "ГАРАНТ ЕНЕРГО М".
 17. Про порушення вимог Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії ПРАТ "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО".
 18. Про недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії ВАТ "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО".
 19. Про порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії ДП "РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ".
 20. Про порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та Ліцензійних умов з перепродажу електричної енергії ТОВ "КРИВОРІЗЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ".
 21. Про порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО".
 22. Про проведення позапланової виїзної перевірки (за зверненням ТОВ "НУМІНАТОР"):
  • ДП "ОПЕРАТОР РИНКУ"
  • НЕК "УКРЕНЕРГО"
 23. Про проведення позапланової виїзної перевірки ДП "ОПЕРАТОР РИНКУ" (за зверненням ТОВ "ВЕРАКС ЕНЕРДЖИ").
 24. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ "КИЇВОБЛГАЗ".
 25. Про проведення позапланової виїзної перевірки дотримання вимог Ліцензійних умов з передачі електричної енергії НЕК "УКРЕНЕРГО" (за зверненнями постачальників електричної енергії).
 26. Про проведення позапланової виїзної перевірки ПрАТ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ" (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2020 № 1238).
 27. Про проведення позапланової виїзної перевірки КП "ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ".
 28. Про проведення позапланової виїзної перевірки КП "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ".
 29. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 травня 2020 року № 1015 "Про накладення штрафу на ТОВ "СОЛАР ЧОРНОБИЛЬ" за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання".
 30. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 листопада 2019 року № 2460 "Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2020 рік".
 31. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 листопада 2019 року № 2461 "Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2020 рік".
 32. Про затвердження змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на серпень 2020 року.
 33. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання".
 34. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП" (внесення змін до Кодексу газотранспортної системи, Правил постачання природного газу та Типового договору постачання природного газу постачальником "останньої надії").
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux