Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.04.2022

Порядок денний на 12 квітня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 квітня 2022 року о 12:00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про прийняття постанов НКРЕКП (перенесено з 05.04.2022):

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-8»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-14».

2. Про прийняття постанов НКРЕКП (перенесено з 05.04.2022):

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТРАТІС ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СЕРЕТ-ІНВЕСТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (Комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної енергії Хмельницька обл. (інформація з обмеженим доступом))»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «СТРАТІС ЕНЕРДЖІ» (СЕС Одеська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (Комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної енергії Хмельницька обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «СЕРЕТ-ІНВЕСТ» (ГЕС Тернопільська обл. (інформація з обмеженим доступом)) та припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАРФІЛД-8» (СЕС Дніпропетровська обл. (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «СОЛАРФІЛД-14» (СЕС Дніпропетровська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

3. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ».

4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

7. Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14 листопада 2011 року № 2139 (зміна найменування).

8. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» постановою НКРЕКП від 02 липня 2019 року № 1330 «Про накладення штрафу на ПРАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

9. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2022 року № 3009 «Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «ЙЕ Енергія».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про виконання постанов, прийнятих за результатами заходів державного контролю, у період дії в Україні воєнного стану».

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Звіту з оцінки відповідності (достатності) генеруючих потужностей для покриття прогнозованого попиту на електричну енергію та забезпечення необхідного резерву у 2021 році».

12. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врегулювання деяких питань на роздрібному ринку електричної енергії у період дії в Україні воєнного стану».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux