Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

06.03.2015

Порядок денний на 12 березня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 12 березня 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ  перший

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ПАТ "ОДЕСАГАЗ";

ПАТ "ХАРКІВГАЗ";

ПАТ по ГАЗОПОСТАЧАННЮ та ГАЗИФІКАЦІЇ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ";

ПАТ по ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ГАДЯЧГАЗ".

 

2. Про видачу ТОВ "СПЕКТРГАЗ" ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ "УКРТЕПЛО-КИЇВ";

КВП "КОМСОМОЛЬСЬКТЕПЛОЕНЕРГО".

 

4. Про видачу ТОВ "ЄВРОПЕЙСЬКА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "ЕКОТЕПЛО" ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

5. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, виданої ТОВ "НОВОБУДОВА".

 

6. Про видачу ТОВ "ЕНЕРГІЯ І ГАЗ КАЛУШ" ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

7. Про видачу ПАТ "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електроенергії гарантованим постачальником електричної енергії.

 

8. Продовження розгляду питання про розгляд Інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго".

 

9.  Про визначення відповідності розміру місцевої складової другого пускового комплексу 1 черги Чорноминської СЕС ТОВ "ГРАНД СОЛАР" законодавчо встановленому розміру.

 

10. Про встановлення "зеленого» тарифу ТОВ "ГРАНД СОЛАР" (другий пусковий комплекс 1 черга Чорноминської СЕС).

 

11. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ "ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ" (мікроГЕС Полонисте).

 

12. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ "БІОТРАНС";

ТОВ "УКРСПЕЦТЕПЛО-ЧЕРНІВЦІ";

ТОВ "ГАЛПЕК-МИКОЛАЇВ".

 

13. Про порушення Міським комунальним підприємством "Херсонтеплоенерго" Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії

 

14. Про порушення Комунальним підприємством "Теплоенерго" Дніпропетровської міської ради Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux