Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

08.08.2016

Порядок денний на 11 серпня 2016 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 серпня 2016 року о 14-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКОТЕПЛОЕНЕРГО».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОЛЬВІЯ».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛОІНВЕСТ ПОЛТАВА».

 

5. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ-ПІДПРИЄМЦЮ ВІЗИНСЬКОМУ ІВАНУ СТЕПАНОВИЧУ.

 

6. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАХІДТЕПЛОКОМ». 

 

7. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 19 березня 2015 року № 826» та затвердження відповідниї зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.12.2015 № 2961. 

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу  (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ».

 

11. Про результати роботи ліцензіатів з виробництва електричної енергії на ТЕЦ у І півріччі 2016 року.

 

12. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БРІАР».

 

13. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2016 № 1187 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для субєктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання українського виробництва».

 

14. Про внесення змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 року для ПАТ «Гадячгаз».

 

15. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141».

 

16. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868». 

 

17. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141. 

 

18. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868.

 

19. Про схвалення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

 

20. Про схвалення тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам Комісії.

 

21. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ліцензіатам.

 

22. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів ліцензіатам Комісії.

 

23. Про скасування тарифів на теплову енергію, на комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів ТОВ «Експлуатаційна організація «Голосієво» та ТОВ «Управляюча компанія «Юкрейніан сіті сервіс».

 

24. Про скасування постанови Національної комісії регулювання електроенергетики  від 17 лютого 2011 року № 244 «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання».

 

 

Розділ другий. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux