Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

07.02.2022

Порядок денний на 11 лютого 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 лютого 2022 року о 11-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АМІТРЕЙД»;

2) ТОВ «ЗЕС»;

3) ТОВ «РЕЙ ЕНЕРДЖІ»;

4) ТОВ «ТАРГЕТ ЕНЕРДЖІ».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АЛПЕН ТРЕЙД»;

2) ТОВ «ЕЕЮ»;

3) ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС ІНВЕСТ»;

4) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗОР;

5) ТОВ «РЕЙ ЕНЕРДЖІ»;

6) ТОВ «УКРРЕСУРС»;

7) ТОВ «НАП-КОМ'ЮНІТІ»;

8) ТОВ «ТАРГЕТ ЕНЕРДЖІ».

3. Про розгляд питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СОЛАР ЕКСПО».

4. Про розгляд питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ОКТАНТА ПІВІ».

5. Про розгляд питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЛІРА СОЛАР».

6. Про розгляд питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГО ПЕРСПЕКТИВА».

7. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШН».

8. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ЕКОТЕХНІК НІКОПОЛЬ»;

2) ТОВ «СОЛАРФІЛД-13».

9. Про уточнення місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ХРИПЛИН-5».

10. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2020 року № 1794 (зміна найменування).

11. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання:

1) ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН»;

2) ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВЕС».

12. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій оператора ринку».

13. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2022 рік».

14. Про винесення на відкрите обговорення проєктів постанов НКРЕКП про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

15. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газотранспортної системи на 2022 – 2031 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ».

16. Про винесення на відкрите обговорення проєктів постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2022 – 2031 роки газорозподільних підприємств»:

1) АТ «Запоріжгаз»;

2) АТ «Криворіжгаз»;

3) АТ «Харківгаз»;

4) АТ «Харківміськгаз».

17. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП про перегляду тарифу на послуги з передачі електричної енергії.

18. Про винесення на відкрите обговорення проєктів постанов НКРЕКП про перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання.

19. Про винесення на відкрите обговорення проєктів постанов НКРЕКП про перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням методології «витрати +».

20. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД».

21. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ».

22. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 грудня 2021 року № 2731» щодо зміни тарифу на виробництво теплової енергії ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ».

23. Про винесення на відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» на 2022 рік».

24. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2021 року № 3024» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (ВЕС 1 черга 12 ПК, ВЕУ 153; ВЕС 3 черга 4 ПК, ВЕУ 67)).

25. Про недотримання АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

26. Про недотримання АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

27. Про недотримання АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 19 січня 2022 року № 29).

28. Про недотримання АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 19 січня 2022 року № 30).

29. Про недотримання АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 21січня 2021 року № 39).

30. Про недотримання АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 21 січня 2021 року № 40).

31. Про недотримання вимог законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

1) ТОВ «СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО»;

2) ТОВ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ»;

3) ТОВ «УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

32. Про порушення АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

33. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

2) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

3) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

4) АТ «РІВНЕВГАЗ»;

5) АТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

6) ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ»;

7) ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ».

34. Про порушення ТОВ «ПЕРША ЧЕРНІГІВСЬКА ТОРГОВА КОМПАНІЯ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

35. Про результати позапланової перевірки ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» щодо виконання Інвестиційної програми ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» на 2020 рік.

36. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері теплопостачання:

1) АТ «ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ»;

2) КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»;

3) ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО».

37. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів);

2) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача);

3) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненням споживача);

4) АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача);

5) АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» (за зверненнями споживачів);

6) АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

7) АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями споживачів);

8) ТОВ «СІСТЕМ ЕЛЕКТРІК» (за зверненням АТ «НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ»).

38. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» та ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ».

39. Про збільшення строку проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ТОВ «ЛЕ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА».

40. Про збільшення строку проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

41. Про збільшення строку проведення планової перевірки у сфері теплопостачання ТОВ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

42. Про збільшення строку проведення планової перевірки у нафтогазовому комплексі АТ «ЛЬВІВГАЗ».

43. Про збільшення строків проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ЛЕОПОЛІСЕНЕРДЖІ».

44. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов, затвердженого постановою НКРЕКП від 14 червня 2018 року № 428».

45. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

46. Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку.

47. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 квітня 2020 року № 763 та затвердження Змін до Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів.

48. Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

49. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

50. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у грудні 2021 року.

51. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

52. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux