Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.08.2017

Порядок денний на 10 серпня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 серпня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

- ТОВ «ДП УКРЕНЕРГОЗБУТ»;

- ТОВ «ПЕО»;

- ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

- ТОВ «ЕНЕРГОМІСТ»;

- ТОВ «ТД ИРБИС».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ-НОВА УШИЦЯ».

 

3. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

4. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до постанови НКРЕКП від 27.07.2017 № 981 «Про затвердження Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних та прогнозованих технологічних витрат електроенергії».

 

5. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

 

6. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «ЕК Житомиробленерго».

 

7. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863» (щодо встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (2 пусковий комплекс СЕС за адресою: Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 Б).

 

8. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розрахунку середньої закупівельної ціни на електричну енергію ліцензіатами з постачання електричної енергії за регульованим тарифом».

 

9. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розрахунку роздрібних тарифів на електричну енергію, тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом».

 

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розрахунку роздрібних тарифів на електричну енергію, тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом у разі застосування стимулюючого регулювання».

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку здійснення процедури сертифікації оператора системи передачі електричної енергії».

 

12. Про строки надання до НКРЕКП проектів нормативно-правових актів ДП «НЕК «Укренерго» та ДП «Енергоринок» на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux