Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.02.2021

Порядок денний на 10 лютого 2021 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 лютого 2021 року о 11-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "АГРОАКВАРЕСУРС"
  • ТОВ "МЗ "ДНІПРОСТАЛЬ"
  • ТОВ "ПЕК"
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "ВОСТОКЕНЕРГОТРЕЙД"
  • ТОВ "ЕК "ГЕЛІОС"
  • ТОВ "ПЕРФЕКТ ЕНЕРДЖІ"
  • ТОВ "УКРЕЛЕКТРО ЗБУТ"
  • ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬК-ГАЗЗБУТ"
 3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПП "КАТРУБ".
 4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "КІЦМАНСЬКА СЕС".
 5. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 23 жовтня 2018 року № 1242 (зміна найменування).
 6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 червня 2019 року № 983 (зміна найменування).
 7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 лютого 2019 року № 183 (зміна найменування).
 8. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 липня 2019 року № 1383 (зміна найменування).
 9. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".
 10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2281" (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ТОВ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ").
 11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 грудня 2020 року № 2299" (щодо перегляду тарифу на послуги постачальника універсальних послуг ПРАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ").
 12. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:
  • ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"
  • АТ "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
 13. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:
  • ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО"
  • ДП "РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ"
 14. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" на 2021 рік".
 15. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" на 2021 рік".
 16. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" на 2021 рік".
 17. Про затвердження змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на лютий 2021 року.
 18. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "КСВ ЕНЕРГО"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ОРГАНІК ГРЕЙН"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.12.2020 № 2877" (у частині встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "КСВ ЕНЕРГО" (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Соловка, урочище "Силош" (кадастровий номер земельної ділянки 2124885900:11:015:0026)), ТОВ "ОРГАНІК ГРЕЙН" (СЕС Тернопільська обл., Заліщицький р-н, сщ/рада Товстенська, комплекс будівель і споруд, буд. 12А, 12, 7))
 19. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ПАТ "ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ".
 20. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ".
 21. Про порушення вимог законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП "МАРІУПОЛЬСЬКЕ ВУВКГ".
 22. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1309 "Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання".
 23. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 05 березня 2019 року № 308 "Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання".
 24. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 13 березня 2020 року № 618 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ" БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання".
 25. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 15 квітня 2020 року № 813 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання".
 26. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ "ЕНЕКО ТЕХ" (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2550 "Про накладення штрафу на ТОВ "ЕНЕКО ТЕХ" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання").
 27. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ "СОЛАР ВЕЙВ ДНІПРО" (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2669 "Про накладення штрафу на ТОВ "СОЛАР ВЕЙВ ДНІПРО" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання").
 28. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ "СОЛАР ЕНЕРДЖИ" (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2664 "«Про накладення штрафу на ТОВ "СОЛАР ЕНЕРДЖИ" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання").
 29. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ "САНЛАЙТ НК" (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2663 "Про накладення штрафу на ТОВ "САНЛАЙТ НК" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання").
 30. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ "РК "БАРБАРИС" (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2577 "Про накладення штрафу на ТОВ "РК "БАРБАРИС" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання").
 31. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТЗОВ "ЕНЕРГІЯ" (штраф накладено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 грудня 2020 року № 2584 "Про накладення штрафу на ТЗОВ "ЕНЕРГІЯ" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та здійснення заходів державного регулювання").
 32. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення:
  • ОКВП "ДНІПРО-КІРОВОГРАД" (щодо виконання постанови НКРЕКП від 17 травня 2019 року № 757)
  • КП "ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ" (щодо виконання постанови НКРЕКП від 21 червня 2019 року № 1142)
 33. Про проведення позапланової виїзної перевірки у нафтогазовому комплексі ПАТ "ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ" (за зверненням ТОВ "Оператор газотранспортної системи України").
 34. Про проведення позапланових виїзних перевірок ліцензіатів, що провадять діяльність на ринку електричної енергії:
  • ДП "ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ"
  • за зверненнями споживачів:
  • АТ "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
  • ПАТ "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
  • АТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
 35. Про проведення позапланової виїзної перевірки у сфері теплопостачання КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ".
 36. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux