Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.07.2018

Порядок денний на 10 липня 2018 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 липня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "ВІП ГАЗ КОМПАНІ"
  • ТОВ "ЕНЕРДЖІКС"
  • ТОВ "КОМПАНІЯ "АГРОІМПЕКС ЛТД"
  • ТОВ "УКР ГАЗ ЕНЕРГО"
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "ГІДРОПАУЕР-1"
  • ТОВ "ЕКО СЕЗАР"
  • ТОВ "ЗАКАРПАТ ЕНЕРГО РЕСУРС"
  • ТОВ "КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ"
 3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ЕЛЕКТРОТРЕЙДІНГ ГРУП".
 4. Про проведення позапланової перевірки ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ".
 5. Про проведення позапланової перевірки ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО".
 6. Про проведення позапланової перевірки ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО".
 7. Про проведення позапланової перевірки АТ "ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО".
 8. Про проведення позапланової перевірки ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ".
 9. Про проведення позапланової перевірки ПАТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО".
 10. Про проведення позапланової перевірки ВАТ "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО".
 11. Про проведення позапланової перевірки ПАТ ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО".
 12. Про проведення позапланової перевірки ПАТ "СУМИОБЛЕНЕРГО".
 13. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ "ЦУКРОВИЙ КОМБІНАТ "ХРЕЩАТИК".
 14. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ "ГРІН ЕНЕРДЖИ".
 15. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ "ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ".
 16. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 04 серпня 2016 року № 1369 "Про накладення штрафу на ПАТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення Комісії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії".
 17. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ЕНСОЛ УКРАЇНА".
 18. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ГАЗОВА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОКОМ".
 19. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "УКРНАФТАГАЗЕНЕРГО".
 20. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ЦЕНТРНАФТОГАЗПОСТАЧ".
 21. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ЄВРОЕНЕРГОГАЗ".
 22. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ГАЗСЕРВІСТРЕЙД".
 23. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ГАЗОВІ РЕСУРСИ".
 24. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "НАФТОГАЗ-АЛЬЯНС".
 25. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ПРОМСЕРВІС".
 26. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ГАЗОТОРГОВА КОМПАНІЯ".
 27. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "РГК ТРЕЙДІНГ".
 28. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "УКРГАРАНТРЕСУРС".
 29. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України, виданої ТОВ "СИСТЕМ АКТИВС".
 30. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ДП "ГАЗПОСТАЧ" ПрАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ".
 31. Про проведення позапланової перевірки дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного газу АТ "УКРТРАНСГАЗ".
 32. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ "ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ".
 33. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ЕНЕРДЖИ ПРО"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "НИВА ІНВЕСТ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "РОЗВИТОК СХІД"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "АЙ БІ СІ"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "Енергоактив-1" (Васильківська ГЕС)"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595" (у частині встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ЕНЕРДЖИ ПРО" (СЕС "Киселівка"), ТОВ "НИВА ІНВЕСТ" (СЕС "Олешки-2"), ТОВ "АЛЬТГЕН" (1 черга "Віньковецької СЕС"), ТЗОВ "ЛАЙТФУЛ" («Енергетичні поля СЕС Терновиця Сонячна 2"), ТОВ "РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ" (СЕС Комишани 2"), ТОВ "РОЗВИТОК СХІД" (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Дібровської сільської ради), ТОВ "АЙ БІ СІ" (СЕС Харківська обл., м. Харків, вул. Металіста, 6), ТОВ "СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ" (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Рідківці, вул. Будівельників, 12; 14), ТОВ "Енергоактив-1" (Васильківська ГЕС))
 34. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" на 2018 рік.
 35. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про врахування ТОВ "ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ" суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни на електроенергію згідно встановленого законодавством порядку для компенсації втрат від постачання електричної енергії пільговим категоріям споживачів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, за період листопад-грудень 2014 року та січень-березень 2015 року".
 36. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про врахування АТ "ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни на електроенергію згідно встановленого законодавством порядку для компенсації втрат від постачання електричної енергії пільговим категоріям споживачів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, за період листопад-грудень 2014 року та січень-березень 2015 року".
 37. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.
 38. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 червня 2018 року № 567 "Про алгоритм перерахувань коштів на липень 2018 року".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux