Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

04.04.2024

Порядок денний на 10 квітня 2024 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 10 квітня 2024 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.


Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ КІФ»;

2) ТОВ «УПЕ».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «БАГАТЕК»;

2) ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ЕНСО»;

3) ТОВ «УПЕ».

3. Про розгляд питання щодо видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕК ХІМ-ТРЕЙД»;

2) ТОВ «ХІМ-ТРЕЙД КО».

4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії КП БМР «БЦТМ».

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії, виданих ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

6. Про зупинення дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

1) ТОВ «КОМЕРЦБУДПЛАСТ»;

2) ПАТ «КВБЗ»;

3) ТОВ «СТАР ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО».

7. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 04 січня 2023 року № 4 (зміна найменування).

8. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи передачі на 2024 – 2033 роки».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 січня 2024 року № 30» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2024 рік.

12. Про прийняття постанови НКРЕКП про затвердження графіка подання на розгляд НКРЕКП інвестиційних програм операторами систем передачі/розподілу електричної енергії на 2025 рік.

13. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програм АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» на 2024 рік.

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352».

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врегулювання окремих питань щодо подання заяв для встановлення тарифів, схвалення інвестиційних програм (інвестиційних проектів) та планів розвитку у сфері централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення на 2025 рік».

16. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення змін до планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

17. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення змін до інвестиційних програм на 2023 рік:

1) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

2) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

18. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2023 – 2027 роки та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 липня 2023 року № 1314».

19. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2023 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 липня 2023 року № 1327».

20. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо уточнення положень КСП, пов’язаних з впровадженням ІТС механізму).

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про результати розгляду спору між АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

22. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

23. Про порушення ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

24. Про недотримання АТ «КИЇВГАЗ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

25. Про порушення КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

26. Про проведення позапланової виїзної перевірки ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (перевірка достовірності наданих Регулятору даних у звітності або в інших документах).

27. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» (Вінницька філія) з розподілу природного газу (за зверненням представника фізичних осіб).

28. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» (Київська філія) з розподілу природного газу (за зверненнями фізичних осіб).

29. Про проведення позапланової виїзної перевірки ДП «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» з постачання природного газу (за зверненнями фізичних осіб).

30. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» (щодо виконання ліцензіатом розпорядження НКРЕКП від 06 лютого 2024 року № 32-р).

31. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

32. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ГРІНТЕКО СЕС» з виробництва електричної енергії.

33. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «МАЯК ІНВЕСТ ЛТД» з постачання електричної енергії споживачу.

34. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «МАЯК ІНВЕСТ ЛТД» з виробництва теплової енергії.

35. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва теплової енергії.

36. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» з виробництва електричної енергії.

37. Про збільшення строку проведення планової перевірки ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» з розподілу природного газу.

38. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29 березня 2024 року № 621» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» (Теплоелектростанція у складі олійноекстракційного заводу (перша черга) Хмельницька обл., (інформація з обмеженим доступом)).

39. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

40. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо запровадження спеціальних аукціонів на допоміжні послуги).

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux